Всі новини

ФІБА відхилила протест Литви на результат матчу з Німеччиною

5 вересня 2022, 08:30

ФІБА оголосила фінальне рішення щодо матчу групового етапу на Євробаскеті-2022 між Литвою і Німеччиною (107:109 2ОТ).

Збірна Литви подала протест через суддівську помилку у третій чверті матчу. Арбітри пропустили штрафний кидок, який міг вирішити результат зустрічі.

ФІБА оголосила, що відхиляє протест, оскільки його було подано після встановлених на це 60 хвилин після завершення гри.

Зазначається, що якби протест було подано вчасно, то все одно було б відхилено, оскільки зазначені причини не підходять для його прийняття.

Наприкінці третьої чверті, трохи більше ніж хвилину до кінця, головний тренер збірної Німеччини Гордон Герберт отримав технічний фол, але жоден литовський гравець не отримав за це штрафний кидок.