Tribuna/Биатлон/Блоги/все о спорте/Це третій спортсмен за історію Олімпіади, який переміг на 8-мій лінії, - експерт Евроспорт Ален Бернар

25 липня Ахмеда Хафнауї спортсмен з Тунісу, став золотим призером з плавання на 400 м вільним стилем. Ален Бернар, про його перемогу: – Це найкращий сюрприз в змаганнях з плавання на сьогодні.

Автор — isport
26 июля 2021, 12:13

25 липня Ахмеда Хафнауї спортсмен з Тунісу, став золотим призером з плавання на 400 м вільним стилем. Ален Бернар, про його перемогу: – Це найкращий сюрприз в змаганнях з плавання на сьогодні. Він провів дивовижну гонку на восьмій лінії і увійшов в олімпійську історію як третій спортсмен, який виграв медаль на восьмій лінії. Він нагадав мені мого друга  Уссама Меллулі з Тунісу, який був майже таким же сильним, як Ахмед сьогодні.

-          Чи будуть ще якісь сюрпризи у змаганнях з плавання?

Я пам’ятаю перемогу Флорана Манадоу на 50 м вільним стилем у Лондоні. Він досі ніколи не вигравав жодного великого чемпіонату до цього титулу і щойно фінішував другим у Чемпіонаті Франції, я думаю, що від нього можна очікувати несподіваних результатів на Олімпіаді.

Я думаю, що австралійські дівчата дуже сильні. Вони побили світовий рекорд  в 4Х100 вільним стилем. Це перший світовий рекорд у плаванні цього тижня.

Також, видовищними були змагання за участі Адама Пітті, очікувано, його ніхто не зміг перемогти. І він досяг великої мети - зберіг свій титул на 100 м брасом. Він вже був іконою але тепер він впише себе в історію змагань з плавання. Як Келеб Дрессел або Кеті Ледеккі – він дуже сильно випереджав всіх своїх конкурентів.