Всі новини

Молодіжні збірні України з вільної боротьби виграли 17 медалей на турнірі в Румунії

29 травня, 19:27

У столиці Румунії, Бухаресті, завершився міжнародний молодіжний турнір з вільної боротьби «Dumitru Pîrvulescu & Vasile Iorga», в якому взяли участь спортсмени з 20 країн світу.

Українські чоловіча та жіноча команди здобули сумарно 17 медалей (10 золотих, 6 срібних, 1 бронзова).

Наша чоловіча збірна виграла загальний залік (6 - 3 - 1), а жіноча (4 - 3 - 0) – посіла друге місце.

Золоті нагороди здобули: Владислав Яцковський (вагова категорія до 57 кг); Вадим Цуркан (74 кг); Олександр Мамрош (79 кг); Ярослав Лісняк (92 кг); Іван Примаченко (97 кг); Володимир Кочанов (125 кг); Вікторія Слободенюк (50 кг); Аліна Філіпович (55 кг); Ірина Заблоцька (72 кг); Марія Зенкіна (76 кг).

Срібло виграли: Микита Зубаль (65 кг); Олег Кузьменко-Тайсон (92 кг); Дмитро Гаміловський (125 кг); Сніжана Онуфрієва (50 кг); Марія Єфремова (53 кг); Юлія Пахнюк (59 кг).