Всі новини

Жозе Моурінью: «У «Роми» було більше моментів, ніж у «Бетіса», тому це болюча поразка»

7 жовтня 2022, 09:41

Головний тренер «Роми» Жозе Моурініью прокоментував поразку від «Бетіса» (1:2) у Лізі Європи.

«Бетіс» мав більше якості у техніці, особливо в першому таймі, але ми мали більше шансів, і це протиріччя у грі, від якого боляче, тому що ми мали можливості забити.

Легко визнати, що «Бетіс» - це команда, яка добре працює з м’ячем і яка створювала нам проблеми в першому таймі, але після цього всі шанси були нашими. Дзаніоло влучив у каркас, Браво врятував «Бетіс», ми втратили два неймовірних моменти, особливо в епізоді з Крістанте.

Я думаю, що нічия була б логічним результатом. «Бетіс» був дуже радий, що забив гол у кінці. Що стосується цього голу, то ми говоримо про втомлену команду, яка намагається виграти, Матич зміг тиснути на суперника, а Спінаццола — ні, тож вони знайшли вільний простір позаду. Я думаю, що це була помилка через втому. Це боляче, тому що, хоча це не була чудова гра, команда не заслуговувала на поразку», - сказав Моурінью.