Tribuna/Теніс/Блоги/Ви це бачили?/Алькарас поступився Джоковичу у півфіналі «Ролан Гаррос». Як же цих емоцій не вистачатиме у фіналі (ВІДЕО)
Відео

Енергетика іспанця - окремий вид мистецтва 🔥

9 червня, 19:18
1

Наймолодша перша ракетка у світу 20-річний іспанець Карлос Алкарас зазнав поразки у півфінальному матчі проти сербського тенісиста Новака Джоковича на «Ролан Гаррос» - 3:6, 7:5, 1:6, 1:6.

Програвши перший сет, іспанець зробив камбек та виграв декілька складних геймів, зрівнявши рахунок.

Однак у третій партії Алькарас потягнув ногу. Під час третього гейму Карлос навіть взяв медичний тайм-аут. Після цього іспанський тенісист програв два сети фактично на одній нозі.

Не зважаючи на поразку іспанця, матч за вихід у фінал видався дуже гарячим. Зацініть ці шалені емоції. Нам буде дуже бракувати цієї енергетики у фіналі турніру.