Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Цифра дня. Безгольова серія Бєсєдіна в офіційних матчах триває майже два роки 😱

Цифра дня. Безгольова серія Бєсєдіна в офіційних матчах триває майже два роки 😱

Згадуємо, коли востаннє забивав нападник 👀

1 квітня 2023, 10:29
5

Отримана травма у матчі Євро-2020 проти Швеції значно сповільнила розвиток кар'єри Артема Бєсєдіна.

Спочатку було тривале відновлення, після якого нападник зумів повернутися на футбольне поле лише на початку 2022 року. А потім розпочалася найдовша безгольова серія в офіційних матчах у кар'єрі Бєсєдіна.

І навіть оренда в «Омонію» не допомогла Артему, нападник, як і раніше, не може знайти момент, щоб забити гол.

Востаннє форвард забивав в офіційному матчі 25 квітня 2021 року, тоді «Динамо» розгромили «Інгулець» (5:0), а Бєсєдін оформив гол+пас. Цікаво, що саме в цьому матчі кияни оформили дострокове чемпіонство України сезону 2020/21.

Потім були голи лише у товариських та благодійних поєдинках.

Якщо відштовхуватися від дати написання цього матеріалу (1 квітня 2023 року), виходить, що востаннє Бєсєдін забивав в офіційному матчі 706 днів тому, тобто його безгольова серія триває вже 1 рік, 11 місяців та 7 днів.

Нещодавно Бєсєдін продовжив свою серію без голів у поточному сезоні до 28 ігор, перетнувши позначку у 1500 хвилин без забитих м’ячів у кампанії 2022/23 – тепер у нього 1637 сухих хвилин.

На рахунку Артема лише два асисти – по одному за «Динамо» та «Омонію». Статистика 26-річного футболіста – тут.