Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/🙃 Едерсон намагався дизорієнтувати Сака при пенальті: показував кут, у який треба бити. Гравець «Арсенала» скористався порадою суперника (Відео)

Сталеві нерви у Букайо 🥶

15 лютого 2023, 22:40

«Арсенал» приймає «Манчестер Сіті» у матчі АПЛ. Після першого тайму рахунок 1:1 - спочатку забив де Брюйне, а ближче до кінця першого тайму з пенальті відігрався Сака.

Цікаво, що Едерсон намагався дизорієнтувати суперника, показуючи Букайо кут, у який йому потрібно пробити. Власне туди футболіст і завдав удару, Едерсон впав в інший кут.

До речі, пенальті у ворота «Манчестер Сіті» привіз саме Едерсон, у пасиві якого на той момент уже була жовта картка 👀