Уругваєць нагадав, що у них особливе протистояння.

АвторVladick Garanko
4 грудня, 11:52
1

В матчі групового етапу ЧС-2022 Гана - Уругвай, в якому перемогу отримали номінальні гості (0:2) стався доволі гарячий прецендент. Луїс Суарес наприкінці першого тайму біля кутового прапорця ефектним фінтом прокинув гравцю Гани між ніг, чим ще раз нагадав про принциповість його протистояння з цією збірною.

Напруженість в їй відносинах бере початок з чвертьфіналу ЧС-2010, де уругваєць в компенсований час відбив рукою м'яч, який летів в ворота. Африканці не змогли скористатись своїм моментом, не забивши 11-метровий, і вилетіли з турніру.

Більше про цю історію:

«Це не моя проблема, що Гьян не забив пенальті». Африканські вболівальники називають Суареса «дияволом», а президент Гани просить помститися

Щоб не пропустити найголовніші новини під час ЧС, підписуйтеся на наші оновлені під головну подію року соцмережі: