Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/🤯 «Брайтон» забив гол, який міг стати претендентом на найкращого в сезоні АПЛ, але, схоже, його нечесно відмінили (+ФОТО)

Можливо, найгірше рішення ВАР 👀👀

4 вересня 2022, 17:36

«Брайтон» переміг «Лестер» у матчі АПЛ з рахунком 5:2, але рахунок міг бути іншим, адже на початку другого тайму арбітр відмінив цілком легальний гол господарів поля (та ще й який шедевр 😱).

На 47 хвилині зустрічі хавбек «Брайтона» Алексіс Мак Аллістер після розіграшу штрафного удару підхопив м'яч і потужно пробив у дев'ятку. Цей гол точно міг стати одним із найкращих у сезоні АПЛ 💥

Ключовим є слово «міг», адже гол відмінив арбітр після перегляду ВАР. Рішення чекали близько 5 хвилин.

Але чи правильно відмінили взяття воріт? Ні. Адже гравець «Брайтона» хоч і був у оффсайді, але м'яча не торкався і не мав жодного впливу на ворота.