Tribuna/Футбол/Блоги/DV Blog/Мессі вселився в Безуса, шикарний штрафний Соболя та флешбек промаху Ярмоленка. Що показали наші в Європі

Не для всіх вікенд видався успішним.

Блог — DV Blog
3 жовтня 2022, 21:15
1

Тиждень після паузи на матчі збірних виявився дещо важким для українських футболістів, які виступають за кордоном. Мало хто з наших легіонерів зумів сходу повернутися в ігровий ритм та потішити результативними діями, проте цікавих подій та поодиноких досягнень все ж вистачало.

В Англії все стабільно добре – Віталій Миколенко разом з «Евертоном» здобув перемогу над «Саутгемптоном» («іриски» стали командою з найкращим захистом у чемпіонаті після 8-ми турів), а «Арсенал» з Олександром Зінченком у складі обіграв «Тоттенгем» у лондонському дербі та зберіг лідерство в таблиці. Не настільки успішним цей вікенд став для представників Серії А – Віктор Коваленко пропускав матч «Спеції» через травму, а Руслан Маліновський зіграв всього 16 хвилин за «Аталанту» проти «Фіорентини» – статистичні портали оцінили його виступ не найкращим чином.

Олексій Сич у Бельгії втретє поспіль провів усі 90 хвилин за «Кортрейк», а Максим Коваль втретє в останніх чотирьох матчах не пропустив за «Шериф». Натомість інший голкіпер, Артур Рудько, з липня не грає за «Лех», а також статус основного в «Арауці» втратив Богдан Милованов – 13 хвилин у чотирьох зустрічах.

Однак були й ті, хто виходив на перший план у своїх клубах.

Андрій Лунін

Несподівано свій шанс у Ла Лізі отримав Лунін. Українець вперше зіграв за «Реал» на «Сантьяго Бернабеу», але вдалим цей дебют не назвеш – мадридці втратили очки з «Осасуною» (1:1). Андрій натомість пропустив досить спірний гол та отримав найгіршу оцінку в команді.

Пропущений гол на 5.09.

Андрій Ярмоленко

«Аль-Айн» Сергія Реброва розгромив «Іттіхад» з рахунком 3:0, а в одному з голів участь взяв Ярмоленко. При перегляді цього епізоду одразу згадується промах капітана збірної проти Шотландії – Андрій замикав подачу на дальній штанзі, але влучив у перекладину, після чого одноклубник добив м’яч у сітку.

Гол Ярмоленка:

Едуард Соболь

Якщо асист Ярмоленка став певною мірою випадковим, то перша результативна дія Соболя за «Брюгге» у сезоні – справжня насолода. Едуард потужно пробив зі штрафного у ближній кут, подвоївши перевагу у переможній грі з «Мехеленом» (2:0).

Гол Соболя:

Роман Безус

Якась частка Мессі цього тижня вселилася й в Безуса. Український хавбек вийшов на заміну на 88-й хвилині зустрічі «Омонія» – «Доха», а на 5-й компенсованій пошив у дурні декількох гравців суперника та встановив остаточний рахунок – 2:0. Хоча дії захисників викликають багато запитань.

Гол Безуса:

Дмитро Хльобас

Черговий герой тижня – форвард «Урарти» Хльобас. Його команда в очному протистоянні боролася за лідерство чемпіонату Вірменії з «Араратом», а українець відзначився голом на 90-й хвилині за рахунку 0:0.

Гол Хльобаса на 2.45.

***

Цього тижня весь акцент знову буде зміщено на матчі єврокубків, де виступлять багато наших легіонерів. Основна подія – потенційний дебют Луніна в ЛЧ у матчі з «Шахтарем». Також стежимо за Яремчуком і Соболем («Атлетіко»), Безусом («МЮ») та Ковалем («Реал Сосьєдад»). Цікавим обіцяє бути й вікенд у регулярних чемпіонатах – Зінченко проти «Ліверпуля», Миколенко проти «МЮ», Маліновський проти несподіваного лідера Серії А, «Удінезе».