Tribuna/Футбол/Блоги/DV Blog/Українці забивають в Європі: урок для Гасперіні, хет-трик Хльобаса за 5 (!) хвилин та краса Дедечка

Наші голеадори не збираються зупинятися.

Блог — DV Blog
22 серпня 2022, 10:45
11

Передостанній тиждень літа зовсім не розчарував українських вболівальників, які завжди тішаться звитягам наших легіонерів за кордоном. Продовжуємо регулярно висвітлювати, чим відзначилися хлопці у чергових матчах європейських змагань.

Загалом ці 7 днів знову видалися продуктивними. В Англії, наприклад, кожен з українців радів зовсім різним речам. Олександр Зінченко з «Арсеналом» здобув 3-тю перемогу поспіль на старті АПЛ (вперше з 2004-го) та одноосібно очолив турнірну таблицю, а Віталію Миколенку довелося задовольнятися першими набраними пунктами з «Евертоном». Єврокубки також подарували декілька красивих сценаріїв – «Фегервар» з українським десантом несподівано обіграв німецький «Кельн» в першому матчі плей-оф ЛК, а Богдан В’юнник вперше зіграв за «Цюрих» в основі.

Були й фейли, куди без них? Наприклад, в загальну групу «Спеції» повернувся Віктор Коваленко, але наткнувся на критику за пасивність в епізоді з другим голом «Інтера». Однак все ж головною темою завжди залишатимуться результативні дії українців, які напряму вплинули на результати їхніх команд.

Руслан Маліновський

Тиждень видався для Маліновського дуже насиченим. Почалося все з трансферних чуток про «Ноттінгем Форест», «Тоттенгем» та «Марсель», а закінчилося не надто приємними висловлюваннями Гасперіні.

Руслан відповів в ефектному стилі – зарядив гармату в матчі проти «Мілана» та був визнаний найкращим гравцем «Аталанти» у цьому протистоянні. Браво!

Гол на 0.46.

Дмитро Хльобас

Нечасто доводиться розраховувати на справжні бомбардирські бенефіси українців, тому з Вірменії прийшли досить несподівані та хороші новини. Хет-трик на свій рахунок записав Хльобас, який допоміг «Урарту» розбити «Ноа» - 6:0. Нехай всі свої голи Дмитро забив вже при рахунку 3:0, його заслуг та старань це зовсім не скасовує. Тим більше, що всі три м’ячі сталися впродовж 5 (!) хвилин.

Голи з 1.04.

Богдан Мельник

Цього вікенду капітанську пов’язку «Кішварди» виправдав Мельник. Український форвард відіграв ключову роль у перемозі над «Залаегерсергом». На 58-й хвилині Богдан вивів команду вперед, а на 86-й пішов бити пенальті – з першого разу засмутити голкіпера не вдалося, але на добиванні ніхто вже не завадив зробити дубль.

Перший гол на 3.02, пенальті на 4.33.

Данило Кондраков

А пам’ятаєте другого найкращого бомбардира в історії «Руха»? Тепер він грає в Литві за «Судуву» та продовжує забивати. Гол Кондракова зрівняв рахунок у протистоянні з «Рітеряєм», а пізніше колектив українця навіть вирвав перемогу – 2:1.

Гол на 1.05.

Денис Дедечко

У вигляді бонусу цього разу залишився шедевральний постріл нашого естонського легіонера Дедечка. Здавалося, що його «Нарва» повинна була потрапити в біду після того, як опинилися в меншості в матчі проти «Легіона», але вже через три хвилини українець зарядив метрів з 25 у дальній кут. Круто, нічого не скажеш. До слова, «Нарва» в підсумку втримала перемогу – 2:1.

Гол на 1.03.

***

Наступного тижня стежимо за заключними та вирішальними матчами кваліфікації єврокубків, де вболіваємо за велике представництво українських футболістів на групових стадіях. Ну і також продовжуємо насолоджуватися топовими чемпіонатами Старого світу, які цього року не йдуть на перерву в кінці серпня через проведення ЧС-2022 осінню.