Tribuna/Футбол/Блоги/Український футбол/Найсекретніший матч в історії збірної України: склади стали відомі після початку, перемогли «Брентфорд» Б, а не основу

Авторів голів та заміни УАФ оголосила після закінчення.

23 березня 2023, 23:19
28

Збірна України 23 березня провела спаринг з англійським «Брентфордом» Б.

🔸 За інсайдами стало відомо про матч з «Брентфордом» ще на початку року - наче про нього домовився Олександр Петраков. Але жодного офіційного підтвердження не було.

🔸 22 березня в УАФ з посиланням на штаб збірної України повідомили Tribuna.com, що матч пройде за зачиненими дверима без трансляції та вболівальників.

🔸 Офіційного повідомлення про час початку також не було. Популярний сервіс Flashscore, наприклад, писав про початок матчу о 21:00. Коментатор Профутбол Digital Володимир Звєров писав, що гра розпочнеться о 19.00.

🔸У підсумку матч таки розпочався о 19:00. Сервіс Flashscore спочатку прислав усім повідомлення про скасування матчу, однак пізніше виявилося, що водночас створив аналогічний матч із «Брентфордом» 2 - і все одно поставив час початку о 21:00. Бо насправді грали не з першою, а дійсно з другою командою.

🔸 Стартові склади команд стали відомими вже після початку матчу - ніхто не збирався про них інформувати вболівальників. Вони виглядали так - у «Брентфорда» з представників першої команди були Понтус Янссон та Джош Дасілва.

Не шукайте у цій заявці Олександра Зінченка та Анатолія Трубіна - їх там немає.

Відповідаючи на питання про роль Мудрика, головний тренер збірної Руслан Ротань сказав про цей спаринг таке: «У нас завтра товариська зустріч з «Брентфордом», де потрібно буде подивитись на ключові зв’язки, на стан гравців у матчі, на їхнє розуміння гри. І потім зробити якісь висновки та готуватися до гри з Англією».

Виходить, що або Зінченко не входить до ключових зв“язок, або з ним щось трапилося, або присутність Олександра для їх перегляду була необов“язковою.

🔸У перерві від фанатського пабліку англійців на 11 тисяч підписників можна було дізнатися, що матч відбувається на стадіоні «Вімблдона», а перший тайм збірна України виграла 1:0.

🔸По завершенню гри вже офіційний твіттер «Брентфорда» підтвердив факт проведення гри та місця проведення.

Якщо вірити цьому твіту, то збірна України виграла з рахунком 2:0.

🔸 І тільки потім УАФ повідомила, що голи команди забили Олександр Сваток (перший) та Георгій Судаков (другий).

Також УАФ оприлюднила фотографії з матчу у своїх соцмережах.

🔸 Також УАФ після матчу дала склади та заміни:

«Брентфорд В»: Вінтерботтом, Вілсон, Адедокун, Крама, Олакігбе (Йогане, 79), Тревітт, Гілберт,  Дасілва, Лісбі (Голланд, 51), Янссон, Сила (Янг-Кумбс, 67).

Запасні: Роуз, Вілкокс, Діков, Бекхем, Беннетт, Варуї, Макманус.

Тренер: Ніл Макфарлейн.

Україна (1-й тайм): Лунін, Караваєв, Сваток, Матвієнко, Миколенко, Степаненко, Маліновський, Бондаренко, Буяльський, Мудрик, Яремчук.

Україна (2-й тайм): Шевченко, Мірошніченко, Попов, Сарапій, Соболь, Циганков, Піхальонок, Судаков, Буяльський, Коноплянка, Довбик.

🔸 І пояснила, по відсутнім гравцям:

Олександру Зінченку дали перепочити.

Сергій Сидорчук застудився.

Андрій Ярмоленко продовжує відновлюватися після травми.

Також до заявки не потрапив Анатолій Трубін, але причину його відсутності УАФ не вказала.

🔸 Відеоогляду цього матчу, звичайно, немає. Це вся інформація, яку вдалося знайти.

🔸 Реакція на ситуацію з матчем збірної України від заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка.