Tribuna/Футбол/Блоги/Український футбол/Нова суддівська драма у матчі «Динамо»: не дали червону на Буяльському, але вилучили його після матчу

Лучі нібито визнав помилку арбітра.

12 березня 2023, 22:15
73

У центральному матчі 17-го туру УПЛ «Динамо» обіграло «Дніпро-1» з рахунком 1:0, узявши реванш за поразку у першому колі.

Однак без суддівської драми довкола киян усе одно не обійшлося - виною два суперечливих епізоди, учасником яких став Віталій Буяльський.

🔸 Перший суперечливий момент - із фолом Домінго Бланко на півзахисникові «Динамо». На 83-й хвилині той в епізоді, який цього узагалі не вимагав, наступив на ногу Віталію Буяльському.

«Динамо» опублікувало відео епізоду у своєму інстаграмі з підписом: «Немає картки?😳😡👏».

Картку за цей епізод Бланко все ж отримав - але лише жовту.

🔸 За інформацією UA-Football, в закритому чаті суддів голова комітету арбітрів УПЛ Лучано Лучі, висловлюючись про момент, написав: «Це чиста червона картка і арбітр повинен бачити це без підказок ВАР».

🔸 Єдину червону картку в матчі отримав сам Буяльський - вже після матчу. Після фінального свистка футболіст, який був замінений на 88-й хвилині, вибіг на поле прямо до головного арбітра матчу Дмитра Кривушкіна.

Суддя ледь не миттєво показав йому пряму червону картку. Поки невідомо, що саме сказав чи зробив арбітрові футболіст.

🔸Мірча Луческу після матчу був небагатослівним: «Була дуже важка і хороша гра. Тактично добре підготовлені обидві команди, кожна з яких хотіла перемогти. Сьогодні для нас була важлива перемога і це єдиний коментар, який я сьогодні хотів сказати. Все, дякую».

🔸Наступний матч «Динамо» в УПЛ - із «Зорею». Команди займають 4 та 3 місце відповідно, луганці випереджають киян на одне очко.

🔸Минулий тур для «Динамо» теж закінчився суддівським скандалом - у клубі скаржилися на ймовірні помилки бригади ВАР та головної арбітрині матчу Катерини Монзуль в епізодах із забитими голами «Інгульця».