Tribuna/Футбол/Блоги/Два по 0:9/В АПЛ тепер теж є практика інтерв'ю тренерів у перерві. Вієйра увійшов в історію, але поки найкраще – меми про Клоппа

Ще одне нововведення.

Блог — Два по 0:9
6 серпня 2022, 18:45
1

В англійській Прем'єр-лізі з цього сезону впроваджено низку нововведень – повернули 5 замін, відмовилися від жесту з коліном перед кожним матчем, ввели суворіші покарання для вболівальників.

Ще одне з нових правил – інтерв'ю тренерів у перерві.

Воно не обов'язкове – лише за погодженням клубу та транслятора

Отже, тепер транслятори матчів можуть надати запит щодо інтерв'ю тренера у перерві матчу. Однак у всього є нюанси.

«У кожному матчі, який транслюється наживо у Великій Британії, транслятор з Великої Британії може зажадати, щоб головний тренер (або старший член тренерської команди) будь-якого з клубів-учасників дав інтерв'ю наприкінці перерви між таймами. Тренер може обрати: чи давати інтерв'ю, чи відхилити його», – йдеться у розділі К Правил АПЛ.

Тобто, це означає:

* що тренер не зобов'язаний давати таке інтерв'ю;

* що у матчах, які відбуваються під час «блекауту» (слот у суботу о 17-й за Києвом) таких інтерв'ю точно не буде – адже вони не транслюються у Великій Британії.

Вієйра вже дав інтерв'ю, програючи 0:1 – хоча до старту сезону неохоче зустрів цю ідею

Першим «піддослідним» став тренер «Кристал Пелас» Патрік Вієйра, який поговорив із ведучими Sky Sports у перерві матчу з «Арсеналом» (0:2). На той момент його команда програвала 0:1 після гола Мартінеллі з асисту Зінченка.

«Я вважаю, що ми трохи розчаровані програвати 0:1 у перерві. Ми провели чудову роботу наприкінці першого тайму, тож це важливо, щоб ми розпочали так само добре у другому», – сказав тренер «Пелас» журналістам.

Це дещо спантеличило глядачів – під час обговорення нововведення була інформація, що на подібні інтерв'ю запрошуватимуть тренерів команд, які ведуть у рахунку. Хоч у кінцевому результаті це в редакцію правил й не потрапило.

Цікаво, що Вієйра був одним із тих, хто коментував цю ініціативу ще у квітні. Тоді він розглядав можливість (жартома?) відправляти когось зі своїх помічників:

- Це щось, що відбувається у Франції, в МЛС, де я був. І я особисто вважаю, що рано чи пізно це добереться й до Прем'єр-ліги.

- Ви не будете проти того, щоб ходити на такі інтерв'ю?

- Я думаю, буде можливість відправляти когось із тренерського штабу, ні? (сміється).

Поки найкраще, що подарувало нововведення – меми про Клоппа. Усе через поразку «Ліверпуля» «Фулгему» в першому таймі

Аудиторія АПЛ чекала інтерв'ю у перерві вже у наступному матчі – «Фулгем» приймав «Ліверпуль» (2:2). Перший тайм «дачники» несподівано виграли завдяки голу Митровича, тож послухати Клоппа у перерві було б справді цікаво.

Цього не сталося, зате сталися меми (деякі з них, заради справедливості, виникли ще до матчу).

Усі в дусі «Клопп, коли його покликали на інтерв'ю в перерві».

Враховуючи, що після матчу він у всьому звинуватив занадто суху траву, аж цікаво, що він міг сказати у перерві.