Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Евертон» зберіг прописку в АПЛ, «Челсі» показав найгірший результат за 29 років. Команди українців завершили сезон в Англії

Усі залишились в еліті – і це чудово.

28 травня, 21:00
8

АПЛ сезону 2022/23 закінчилася!

Усі 20 команд одночасно зіграли між собою й визначили відповіді на останні незакриті питання – у першу чергу, щодо вильоту в Чемпіоншип.

Огляди матчів будуть додані, щойно зʼявляться.

🔹 А там «Евертону» довелося попрацювати – на 34-й хвилині у матчі «Лестер» «Вест Гем» рахунок відкрив Гарві Барнс.

«Іриски» Віталія Миколенка на той момент грали 0:0 з «Борнмутом», «Лідс» вже летів «Тоттенгему», тож завдяки цьому в лайв-таблиці від вильоту рятувався саме «Лестер».

🔹 Так тривало до 57-й хвилини: тоді Абдулає Дукуре з «Евертона» класно пробив з-за меж штрафного – і головне влучно!

На цьому, власне, й усе – «Евертон» ось так без особливої напруги залишився в АПЛ. У Чемпіоншипі «Саутгемптону» компанію складуть «Лестер» (виграв у «Вест Гема» 2:1) та «Лідс» (програли «Тоттенгему» 1:4). Замість них в АПЛ зіграють «Бернлі», «Шеффілд Юнайтед» та «Лутон».

🔹 Варто також відзначити, що Ілля Забарний вийшов в основі «Борнмута» й відіграв увесь матч. Оцінка SofaScore – 6.9, WhoScored – 6.4.

Віталій Миколенко пропустив гру через ушкодження.

В інших матчах:

🔹 «Астон Вілла» змогла зберегти своє місце в Лізі конференцій – без особливих проблем здолала «Брайтон» 2:1.

«Тоттенгем» свій матч із «Лідсом» теж виграв (4:1), але цього для єврокубків на наступний сезон виявилося недостатньо

🔹 «Челсі» Михайла Мудрика навіть не програв! Зіграли внічию 1:1 з «Ньюкаслом», а єдиний гол за «синіх» забив у власні ворота Кіран Тріппʼєр. Українець на полі так і не зʼявився, а його команда завершила сезон на 12-й позиції: так низько лондонці не фінішували з далекого 1994-го (тоді були 14-ми).

🔹 Розважати своїх вболівальників узялися турнірно невмотивовані «Саутгемптон» і «Ліверпуль»: команда Клоппа вела 2:0, летіла 4:2, в результаті зіграли 4:4. Хоч весело.

🔹 «Арсенал» без травмованого Зінченка закінчив сезон хоч якось позитивно – накидав аж 5 голів «Вулвергемптону»! Дубль оформив Граніт Джака, для якого цей матч, можливо, був останнім за клуб.

🔹 А от чемпіон несподівано програв – на 86-й хвилині єдиний гол у матчі «Брентфорда» проти «Ман Сіті» забили саме господарі. «Містяни» підходять до своїх фіналів після двох матчів без перемог.