Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Юве» в останній атаці вирвав нічию зі «Севільєю», «Рома» здолала «Баєр» та наблизилась до другого поспіль єврокубкового фіналу

А у півфіналах ЛК два камбеки.

12 травня, 09:00
1

Перші матчі півфіналів Ліги Європи та Ліги конференцій потішили драматичними розвʼязками у трьох поєдинках з чотирьох.

🔹 В центральному матчі вечора «Севілья» не змогла втримати переможний рахунок у грі з «Ювентусом» на його полі.

В першому тaймі андалусійці перемогли 1:0 завдяки голу свого найкращого бомбардира Ен-Несірі. На 26 хвилині підопічним Хосе Менділібара вдався швидкий вихід в атаку, який закінчився прострілом зліва у штрафний від Окампоса та влучним ударом в дотик від Юссефа.

Якщо перший тайм був за іспанцями, то після відпочинку господарі виправили таке становище. От тільки їхнім вболівальникам довелось добряче понервувати, адже зрівняти рахунок команда Аллегрі змогла аж на шості доданій — Ґатті закінчив головою атаку туринців після подачі кутового.

🔹 В паралельному півфіналі ЛЄ «Рома» - «Баєр» все вирішив один мʼяч. На старті другого тайму римляни провели стрімку контратаку, яка закінчилась добиванням Бове після удару Абрагама до цього та сейву Градецкі.

Далі підопічні Моурінью вдало стримали атаки зарядженого суперника та зберегли переможний рахунок. Все ближче другий поспіль єврокубковий фінал «Роми», тільки цього разу уже вищого ґатунку.

🔹 В півфіналах Ліги конференцій було куди веселіше — там в обох матчах стались вольові перемоги.

«Фіорентина» мала обігрувати вдома «Базель», завдяки загальній домінації та голу ексгравця швейцарців Кабрала. Той до перерви забив мʼяч, який став сьомим для нього в цьому розіграші ЛК та вивів на перше місце в списку бомбардирів турніру.

Але «Базель» не зламався, хоч «фіалки» як могли заспокоювали гру. Спочатку Енді Діуфу вдався класний сольний прохід через половину поля суперника з голом в кінці атаки. А уже на третій доданій гості вирвали несподівану перемогу, коли Амдуні замкнув подачу зі штрафного.

Тим часом у Лондоні «Вест Гем», попри розмазаний сезон в АПЛ, виконав камбек в протистоянні з АЗ та наблизився до фіналу, чого не зміг торік в півфіналі ЛЄ проти «Айнтрахта».

Програвши перший тайм через пропущений прямо перед перервою гол, команда Девіда Мойєса сповна реабілітувалась у другій половині. Вистачило 10 хвилин - на 67-й Бенрахма реалізував пенальті, а на 76-й Антоніо забив переможний, підтвердивши статус командної зірки.