Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Забарний допоміг «Борнмуту» втримати важливу перемогу, а «Евертон» з Миколенком розгромно програв

Матчі українців у боротьбі за місце в АПЛ.

28 квітня, 08:10
4

Під кінець 33-го туру АПЛ відбулись два матчі за участі українських футболістів, чиї команди борються за виживання.

«Саутгемптон» – «Борнмут» 0:1

Ілля Забарний нарешті провів другий поєдинок за «вишень», знову зʼявившись на полі з лави запасних. Та цього разу, на відміну від поєдинку на початку квітня з «Брайтоном» (там українець вийшов на останні пʼять хвилин), наш захисник зіграв уже понад 20 хвилин, в які вирішувалась доля зустрічі.

Ілля зʼявився на полі на 68-й хвилині, уже за рахунку 1:0 на користь «Борнмута» (забив Таверньє на старті другого тайму), який на виїзді перемагав на той час «Саутгемптон» у важливому матчі за шість очок в боротьбі за виживання. Тренери випустили Забарного укріпити захист для втримання переможного рахунку.

Попри атакувальний тиск «святих», які навіть таки зрівняли на 89-й хвилині, але з офсайду, «вишні» встояли. Забарний в ключових моментах вирішальної ролі не відіграв, але із поставленим командним завданням впорався.

«Евертон» – «Ньюкасл» 1:4

Віталій Миколенко натомість відчув у цей вечір смак чергової поразки. Ще й розгромної.

«Іриски» непогано тримались більшість матчу, поступаючись до 72-ї хвилини мінімально 0:1 після голу Каллума Вілсона (гості реалізували свій єдиний гольовий момент у першій половині зустрічі). В тому епізоді Віталій намагався випередити форварда, але зовсім трохи не встиг.

І все ж під кінець зустрічі команда Шона Дайча почала пропускати гол за голом. Спочатку Жоелінтон подвоїв рахунок, потім то й же Вілсон зробив його розгромним.

«Евертон» на 80-й хвилині відіграв один мʼяч після голу Макніла, але у відповідь пропустив ще двічі. Щоправда. красивий гол Шера після дальнього удару вже в доданий час не зарахували через офсайд у партнера Дена Берна в ході тієї атаки.

Слабка втіха для Миколенка, який провів весь матч і помітно старався.