Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Севілья» епічно вибила «МЮ» з Ліги Європи – розгромила завдяки привозам Маґвайра й Де Хеа

А «Рома» в екстратаймах пройшла «Феєноорд» – Моурінью зберігає шанси на євротрофей.

Блог — Телевізор
21 квітня 2023, 08:20
8

Матчі-відповіді чвертьфіналів Ліги Європи та Ліги конференції шокували розгромом головного фаворита - «МЮ» на виїзді провалився в поєдинку з «Севільєю».

🔹 «Севілья» з допомогою шаленства власних трибун від старту спрямувала потужний тиск на «Манчестер Юнайтед» - з високим пресингом та інтенсивною боротьбою на кожній ділянці поля.

І уже на 8-й хвилині це дало результат. Під тиском манкуніанці помилились, виходячи із захисту, дозволивши супернику перехопити мʼяч у затиснутого Маґвайра.

Ламела виконав перехоплення, а Ен-Несірі легко реалізував цей шанс.

Натиск змушував гостей з Англії гарячкувати, що позначилось на порозумінні між гравцями «МЮ».

Наприклад, в одному з епізодів, коли Маґвайр та Де Хеа одночасно пішли на перехоплення однієї передачі, після виносу захисник показав у напрямку голкіпера характерний жест спілкування.

Але зібратись «Севілья» не давала. І під кінець першого тайму забила ще раз. Щоправда, затяжна атака господарів, яка закінчилась влучним ударом Окампоса, містила також офсайд у Акуньї.

Утім, другий мʼяч андалусійці таки провели одразу після перерви. Знову тиск, зароблений кутовий, подача й удар плечем від Баде.

Лише після цього команда Хосе Менділібара пригальмувала, віддавши ініціативу підопічним Еріка тен Гаґа. Але ті натомість не тільки не змогли забити у відповідь, але й привезли ще один пропущений у свої.

Це Де Хеа невдало вибив мʼяч після закидання на Ен-Несірі, і в аут його не відправивши, і передачу на Маґвайра не віддавши. Форвард подарунком скористався, покотивши у порожні.

Камбеком на кшталт того, що «Севілья» влаштувала тиждень тому на «Олд Траффорд», на «Рамон Санчес Пісхуан» навіть не пахло.

«Юнайтед» вшосте поспіль вилетіли з єврокубків від іспанської команди.

🔹 У півфіналі андалусійці зіграють з «Ювентусом», який здобув потрібний результат в протистоянні з лісабонським «Спортінгом» після домашньої перемоги 1:0.

В Лісабоні туринці швидко вийшли вперед завдяки голу Рабьо

І так само швидко пропустили — з пенальті, яке виконав Едвардс

Але на більше господарі не спромоглись, хоч і були загалом гострішими.

🔹 Другу пару півфіналістів сформували «Баєр» та «Рома».

Німецька команда після нічиєї 1:1 з «Юніон Сент-Жіллуа» в першій грі цього разу здивувала розгромною перемогою на виїзді 4:1

Здивували й італійці. Невдача в Роттердамі мало не перетворилась на те саме вже в Римі, коли за рахунку 1:0 на їхню користь (Спінаццола забив на 60-й хвилині) матч котився до овертайму, але стався гол Пайшао на 80-й хвилині.

Але потім був красивий камбек. На 89-й Дібала таки перевів гру в овертайм, а там господарі на піднесенні дотисли «Феєноорд» голами Ель-Шаараві та Пеллегріні.

Стан нідерландців у цей момент легко описати червоною для Хіменеса ось за таку гру ногою в коліно супернику (на щастя, обійшлося без травми).

Це було фіаско для роттердамців, які, як і рік тому в фіналі Ліги конференцій, таки програли римлянам.

🔹 У Лізі конференцій вечір також був багатим на результативні поєдинки. Чого варта лише перестрілка у Флоренції, де «Лех» після поразки 1:4 у першій грі зміг зрівняти рахунок протистояння, забивши тричі.

Утім, «Фіорентина» вчасно опанувала себе і відповіла двома мʼячами у відповідь, закінчивши видатний сезон для польської команди, за які виступає Георгій Цитаішвілі (але сьогодні не зіграв).

Серед інших зустрічей відзначимо камбек, який все ж вдався. Це АЗ після поразки від «Андерлехта» 0:2 тиждень тому ще на початку поєдинку-відповіді двома голами повернув рівновагу в протистояння.

І цю рівність команди протягнули до серії пенальті, в якій успішнішими були саме нідерландці.

Своєю чергою «Вест Гем» за прикладом «Баєра» після нічиєї з «Гентом» тиждень тому сьогодні розбив суперника 4:1 без натяку на мир та з дублем від Антоніо.

Наостанок «Базель» красиво закамбечив у грі з «Ніццею», з якою в першій зустрічі влаштував результативну нічийну перестрілку 2:2. У матчі-відповіді майже весь поєдинок в рахунку вели французи після раннього голу на 9-й хвилині.

Завдяки йому ж все йшло до перемоги команди Дідьє Дігара. Але швейцарці таки змогли перевернути все з ніг на голову.

86 хвилина. Огюстен переводить матч в овертайми.

98 хвилина. Адам вириває для «Базеля» вихід в півфінал