Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/🤯 Божевілля від фанатів «Бенфіки». Закидали фаєрами вболівальників «Інтера» (ВІДЕО)

Могла статись справжня трагедія.

20 квітня 2023, 13:58

Неймовірно видовищним виявився чвертьфінал Ліги Чемпіонів між командами «Бенфіка» та «Інтер». До 85-ї хвилини господарі впевнено вигравали з рахунком 3:1, але на 86-й та 96-й хвилині матчу гравці «Бенфіки» відзначились та зрівняли його. Матч завершився нічиєю.

Але не тільки на полі кипіли емоції, фанати лісабонського клубу просто посеред матчу почали закидувати вболівальників «Інтера» фаєрами. Цікаво, чим вони керувались в той момент?