Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Ліверпуль» забив першим, але «Сіті» організував камбек і розгром – 4:1
Відео

«Ліверпуль» забив першим, але «Сіті» організував камбек і розгром – 4:1

Що не завадило Салаху встановити нове досягнення.

1 квітня 2023, 16:33
3

АПЛ повернулася з міжнародної павзи мегаматчем – «Ман Сіті» у 29-му турі приймав «Ліверпуль».

• Головна новина перед матчем – ані Ерлінґ Голанд, ані Філ Фоден не встигли відновитися після ушкоджень. На вістрі атаки команди Пепа Гвардіоли вийшов Хуліан Альварес.

• Рахунок вже на 17-й хвилині відкрив Мохамед Салах. Трент віддав шикарну передачу на Жоту, а той залишив мʼяч під удар єгиптянинові – 0:1.

• Але вже на 27-й рахунок зрівняв Хуліан Альварес: зреагував на пас Гріліша і забив з близької відстані – 1:1.

• На початку другого тайму «Сіті» скористався усім, що мав. Спочатку провели класну атаку, яка закінчилася асистом Ріяда Мареза на Кевіна Де Брюйне – 2:1.

А вже за чотири хвилини подвоїли свою перевагу: удар Альвареса було заблоковано, але мʼяч відскочив до Ілкая Гюндогана – той не схибив. 3:1.

• На 74-й хвилині Де Брюйне вивів Гріліша на ударну позицію – той остаточно добив «Ліверпуль». 4:1.

• Салах все ж зміг встановити досягнення: став першим гравцем «Ліверпуля» з сезону 1986/87, який забив у чотирьох матчах одному і тому ж супернику. Тоді Іан Раш забив у пʼятьох матчах з «Евертоном».

• «Ман Сіті» і «Ліверпуль» порівнялися за кількістю перемог у матчах між собою цього сезону: команда Клоппа виграла Суперкубок та матч першого кола АПЛ, команда Гвардіоли – матч 1/8 фіналу Кубка Ліги та матч другого кола АПЛ.

• «Ліверпуль» програв 5 матчів АПЛ у 2023-му – це вже більше, ніж за увесь 2022-й.

• «Ман Сіті» лишається на другій сходинці, скоротивши відставання до «Арсенала» (у нього матч в запасі) на 5 очок. «Ліверпуль» відстає від пʼятого «Ньюкасла» на 5 очок – у «сорок» теж матч в запасі.