Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Арсенал» вилетів з ЛЄ від «Спортінга»: пропустив з центрального кола, не дотиснув в екстратаймах, програв у серії пенальті
Відео

Зінченко відіграв весь матч, але пенальті не бив.

17 березня, 00:55
3

«Арсенал» приймав «Спортінг» в 1/8 фіналу ЛЄ. Олександр Зінченко вийшов в основі та провів увесь матч.

Перший матч закінчився з рахунком 2:2, матч-відповідь - 1:1 після 120 хвилин. Якби правило виїзного голу діяло, то лондонці пройшли б далі ще в основний час.

Але воно не діє - довелося бити пенальті.

🔹 Українець на 29-й хвилині врятував від голу: усі одноклубники були в атаці, воротар «Спортінга» Адан звідти здалеку виводив на ударну позицію Маркуса Едвардса, але Зінченко його встиг обігнати та заблокувати удар.

🔹 Після забитого голу Джаки Зінченко побіг до Артети - саме через українця тренер передавав настанови команді.

🔹 А після пропущеного голу саме українець заряджав команду на міні-зібранні.

🔹 Статистика українця в матчі: 1 вибивання, 1 заблокований удар, 2 перехоплення, 1 відбір, 4 єдиноборства (2 виграні), 3 верхових боротьби (2 виграні), 16 втрат м'яча, 107 дотиків до м'яча, 69 точних передач з 83 (83% точності), 1 ключовий пас, 1 точний крос з 1, 1 точний лонгбол з 7, 0 ударів, 1 успішна спроба дриблінгу.

Оцінка SofaScore i WhoScored - 7.0 (четверта в команді у перших і п'ята - у других).

***

🔹 Голи у матчі теж заслуговують на увагу. У першому таймі рахунок відкрив «Арсенал» вже на 19-й хвилині: швидка атака закінчилася голом Граніта Джаки.

🔹 Зрівняв «Спортинг» шаленим ударом за комір Ремсдейлу від центрального кола. Цей гол Педру Гонсалвеша - не без долі везіння, хоча португальці на нього за грою, можливо, й заслуговували.

🔹 А на 118-й хвилині «Спортінг» залишився у меншості: Мануель Угарте збив у центрі поля Букайо Саку та отримав другу жовту.

🔹 «Арсенал» мав наприкінці кілька потужних моментів, але Адан взяв усі.

🔹 У серії пенальті єдиний удар не забив Габріель Мартінеллі - м'яч також узяв Адан.