Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/72 хвилини Зінченка проти «Фулгема»: допоміг організувати гол (його скасували через офсайд), «Арсенал» переміг 3:0
Відео

Не найвидовищніший матч українця.

12 березня 2023, 19:45
4

«Арсенал» Олександра Зінченка на виїзді розтрощив «Фулгем» у 27-му турі АПЛ - 3:0.

🔹 Перший раз м'яч влетів у ворота Бернда Лено ще на 17-й хвилині - завдяки Зінченку. Українець розігнав атаку фактично з центра поля, вдало знайшовши Габріеля Мартінеллі.

Той разом з Джакою доставив м'яч до штрафного майданчика суперника.

Зрештою, простріл Мартінеллі у власні ворота замкнув Ентоні Робінсон.

Однак в моменті передачі Джаки на Мартінеллі у бразильця був офсайд.

🔹 Зате прорвало на асисти Троссарда - він оформив хет-трик з гольових передач.

Спочатку з його кутового гол головою забив Габріел.

🔹 Потім він навісив на Габріеля Мартінеллі, а той легенько пробив головою у ворота.

🔹Едегорові Троссард теж подав з лівого флангу - норвежець трохи обробив м'яч і потужно забив.

🔹 Зінченко у матчі зіграв 72 хвилини (замінили на Кірана Тірні) й помітними результативними діями не запам'ятався. Хоч традиційно був важливим гравцем у побудові гри клубу як у захисті, так і в півзахисті:

Статистика українця: 1 вибивання м'яча, 1 виграна верхова боротьба з 1, 0 єдиноборств, 5 втрат м'яча, 44 точних паси з 47, 1 ключовий пас, 4 з 4 успішних лонгболів, 0 ударів по воротах.