Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«МЮ» – улюблена іграшка «Ліверпуля»: розгромили 7:0 на «Енфілді», забили 21 за останні 5 матчів
Відео

Взяли приклад з «Шахтаря».

5 березня 2023, 21:30
13

«Ліверпуль» дещо несподівано виніс «МЮ» удома у 26 турі АПЛ – 7:0.

🔹 Головна несподіванка – у тому, що команди цього сезону на дещо різних полюсах: хлопці Еріка тен Гаґа проводять чи не найкращий відрізок за останні роки, тоді як команда Юргена Клоппа хоч і почала вигравати, але все одно не надто вражає саме якістю гри.

Хоча аж такої поразки, напевне, не чекали навіть найпалкіші критики «МЮ».

🔹 Перший гол «Ліверпуль» забив наприкінці першого тайму – аж на 43-й хвилині: Енді Робертсон та Коді Ґакпо організували чудову швидку (і головне - результативну) атаку - 1:0.

🔹 Другий тайм почався надзвичайно активно: Гарві Елліотт закрутив м'яч на Дарвіна Нуньєса, який головою не схибив – 2:0.

🔹 А вже за три хвилини, на 50-й, Салах відпасував на Ґакпо – той вкотив м'яч у ворота Де Хеа. Перший дубль нідерландця за «Ліверпуль» – 3:0.

🔹 На 66-й рахунок став украй непристойним: швидка контратака закінчилася голом Мохамеда Салаха – 4:0.

🔹 Здавалося, що остаточно команду добив Нуньєс: знову головою переграв усіх з подачі Джордана Гендерсона – 5:0.

🔹Мо Салах теж зробив дубль: підібрав м'яч у штрафному та переграв воротаря ударом під праву стійку – 6:0.

🔹 Відзначився і Роберто Фірміно, який вийшов на заміну – 7:0.

🔹 Головний статистичний факт – «МЮ» знову катастрофічно програв «Ліверпулю». Так, у матчі першого кола виграла саме команда тен Гаґа (2:1), але до того – самі великі поразки 0:4, 0:5, 2:4. Загальний рахунок в п'яти останніх офіційних матчах – 21:4 на користь «Ліверпуля»

🔹Ба більше, Клопп продовжив свою серію без поразок проти «МЮ» на «Енфілді» в чемпіонаті до 7 матчів.

🔹«Ліверпуль» забив 15 останніх голів у матчах з «МЮ» на «Енфілді». Останній представник «червоних дияволів», який забивав на цьому стадіоні - Джессі Лінгард у грудні 2018-го, коли команду тренував Жозе Моурінью, а її форвардом був Ромелу Лукаку. Так, настільки давно.

🔹 В історію увійшов і Мо Салах: обійшов Роббі Фаулера за голами за «Ліверпуль» в АПЛ – 129 проти 128.

🔹Для семи голів «Ліверпулю» знадобилося лише 8 ударів у площину воріт де Хеа.

🔹Завдяки цій перемозі «Ліверпуль» піднявся вже на п'яту сходинку з 42 очками, хоч у «Ньюкасла» ще два матча в запасі. До четвертого «Тоттенгема» – лише 3 очки і на один матч менше.

«МЮ» лишився третім з 49 очками, відставання від першого місця – 14 очок і матч в запасі. Квадрупл лишається лише у вологих мріях фанатів команди та клікбейтних пабліках у твіттері.