Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Чемпіонська перемога «Арсенала»: вибралися з 0:2, Зінченко заробив вирішальний кутовий

«Каноніри» відмовляються здаватися.

4 березня 2023, 21:45
19

Черговий божевільний матч від Зінченка і компанії. «Арсенал» вдома здобув шалену перемогу над «Борнмутом», хоча пропустив уже на 10-й секунді гри, а до середини другого тайму поступався 0:2.

Вирішальний мʼяч лондонці забили на останній доданій хвилині після кутового, який заробив як завжди активний Олександр.

«Арсенал»: Ремсдейл - Томіясу (Вайт, 46), Саліба, Габірель, Зінченко - Едегор, Партей, Віейра (Джака, 84) - Сака, Троссар (Сміт-Роу, 22, Нелсон, 69), Мартінеллі

«Борнмут»: Нету - Земура (Фредерікс, 64), Сенесі, Стівенс, Мефам, Сміт - Семеньйо (Ентоні, 64), Біллінг, Ротвелл (Кук, 71), Уаттара (Крісті, 82) - Соланке

• Початок поєдинку приголомшив публіку на «Емірейтс» голом у ворота «Арсенала» уже на 10-й секунді гри!

Гості все зробили блискавично швидко — розіграли в центрі, зарядили в атаку і застали захист господарів зненацька, який проспав підключення Біллінга на дальній штанзі.

• Реакція лондонців прогнозована — затисли суперника у його штрафному. Але атака за атакою не приносили результату, тоді як «Борнмут» рідкісними вилазками у відповідь міг подвоїти перевагу.

На 20-й хвилині гості вибігли в контратаку і скористались простором за спинами «канонірів». Особливо простором на лівому фланзі захисту, який залишив у тому числі Зінченко і в якому опинились самотні той же Біллінг та Соланке. Але врятував Ремсдейл.

• Те, що поєдинок для команди Артети складається невдало підтвердив і програний перший тайм, і його статистика, згідно з якою господарі тільки те й робили, що загрожували воротам суперника, але вели у рахунку саме гості.

• Початок другої половини гри це тільки підтвердив. Атакує «Арсенал» - забиває знову «Борнмут». Це Сенесі закінчив голом подачу гостей з кутового.

Але в цьому й сила нинішньої команди Зінченка, що вона все одно змогла переламати хід поєдинку, в якому двічі пропускала в ключові відтинки матчу. І зробили це доволі швидко.

• 62 хвилина. Томас Партей після подачі з кутового та скидки Сміта-Роу розстріляв Нету з кількох метрів.

70 хвилина. Бен Вайт, який вийшов на поле по перерві, у схожій ситуації пробиває Нету ще раз. Голкіпер встигає вибити мʼяч, але goal-line технологія сигналізує саме встановлення нічиєї в рахунку.

• За інерцією лондонці тут же мало не вийшли вперед і мало не заробили пенальті. Втрутився навіть ВАР, але судді колегіально не вгледіли гри рукою у Біллінга у власному карному.

Але їхній гол таки стався, але аж на сьомій (останній!) доданій хвилині. Зінченко дальнім ударом заробив кутовий, з якого подача знайшла на вході у штрафний «вишеньок» Нелсона. Той влучно пробив у дальній кут воріт Нету. Просто божевілля якесь.

Примітно, як на гру вплинули заміни від Артети, адже і Нелсон, і Вайт зʼявились на полі із лави запасних, а гольовий пас на Партея віддав Сміт-Роу, який ще в першому таймі вийшов замість травмованого Тросара

• Олександр Зінченко як завжди весь матч був у гущі подій, не раз пробивав по воротах, свою вирішальну роль відіграв, але результативними діями все ж не відзначився.