Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Динамо» заслужено програло «Інгульцю»: обидва голи з сумнівом, але кияни не награли навіть на нічию

Жахливий старт другого кола.

4 березня 2023, 18:05
30

«Динамо» відновило весняну частину змагань в УПЛ домашньою поразкою від «Інгульця» 0:2. Першою в історії поразкою від «Інгульця».

• «Динамо» вперше вийшло на матч без Віктора Циганкова та Іллі Забарного, яких по позиціях замінили клубні вихованці. Мова про Назара Волошина та Максима Дячука відповідно, які дебютували за киян.

«Динамо»: Нещерет, Дубінчак, Дячук, Попов, Караваєв, Сидорчук, Шепелєв, Кабаєв, Волошин, Буяльський, Ванат

Запасні: Моргун, Вівчаренко, Боль, Сирота, Андрієвський, Лонвейк, Яцик, Гармаш, Царенко, Беніто, Перріс, Рамірес

«Інгулець»: Паламарчук, Ченбай, Кучеренко, Ковальов, Смоляков, Клименко, Кухарук, Нагієв, Одарюк, Козак, Сітало

Запасні: Білик, Поспєлов, Осипенко, Мельничук, Козиренко, Головкін, Коробенко, Марусич, Кравчук, Резепов

Зараз уже можна стверджувати, що дебют в обох видався не дуже. Назара замінили уже після невдалого першого тайму, а Максим став героєм епізоду, який знаменував невтішний початок гри для господарів.

• Перший тайм стартував для команди Луческу так само як і закінчився — з пропущеного. На 12-й хвилині «Інгульцю» вдалась контратака, яка закінчилась гольовим ударом Олександра Козака з лінії карного.

У вболівальників киян можуть бути претензії до суддів, адже в цьому епізоді Артем Сітало, перед тим як віддати асист на Козака, жорстко зіграв у боротьбі з Дячуком — з підозрами на поштовх Максима у спину.

Утім ні головна суддя зустрічі Катерина Монзуль, ні арбітри ВАР, що працювали також на поєдинку, порушень правил не просигналізували.

• Як не виявили їх в епізоді з другим пропущеним «Динамо», який вийшов доволі схожим до першого. Знову втрата мʼяча від киян під час атаки, знову контратака підопічних Сергія Ковальця, тільки герої епізоду інші. Автором другого голу «Інгульця» став Володимир Одарюк, який з кількох метрів у дотик коліном переграв Руслана Нещерета з передачі Владислав Клименка.

В ході контратаки було схоже, що Кухаруку в момент відбору мʼяч влучив у руку (чи то пак Андрій цією рукою зіграв). Але у суддів претензій не виникло, тому гол зарахували.

• В перерві Мірча Луческу відреагував потрійною заміною. Замість Дубінчака, Кабаєва та того ж Волошина вийшли Вівчаренко, Гармаш та Царенко відповідно.

Втім, моментального впливу на гру ці дії головного тренера «Динамо» не мали. Хіба що на 60-й хвилині згаданому Гармашу вдався удар з розвороту в ближню стійку.

• Як зрештою не мали ці заміни від Луческу результативного впливу взагалі. «Інгулець» втримав 2:0 і навіть був близьким до розгромної перемоги.