Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Нападники українських клубів отримали жовті за симуляцію: Гуцуляк та Траоре намагалися «намалювати» штрафні для своїх команд

У кого більш-менш правдоподібно було? 👀

23 лютого 2023, 23:34

23 лютого «Дніпро-1» та «Шахтар» представляли Україну в єврокубках, у Лізі конференцій та Лізі Європи відповідно.

«Дніпро-1» вилетів від АЕК Ларнака в 1/16 фіналу Ліги конференцій – 0:1, 0:0. А «Шахтар» продовжує свій шлях у Лізі Європи, перемігши в 1/8 фіналу турніру «Ренн» в серії пенальті.

Нападники українських клубів не змогли відзначитися забитими м'ячами, тому вони намагалися хоча б заробити вигідні стандарти для своїх команд. При цьому дещо «домальовуючи» порушення правил.

Олексій Гуцуляк («Дніпро-1»)

На 75-й хвилині матчу Гуцуляк утік сам на сам з голкіпером, проскочив Пірича і впав. Жовта за симуляцію.

Лассіна Траоре («Шахтар»)

На 68-й хвилині Манданда ще раз виручив «Ренн», перехопивши передачу Зубкова. Після цього Траоре намагався «намалювати» фол, за що й отримав жовту.