Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Яскравий старт «Шахтаря» у 2023-му: здолали «Ренн» в ЛЄ, Криськів та Бондаренко вперше забили у єврокубках
Відео

Долю зустрічі вирішили м'ячі гірників у першому таймі.

16 лютого 2023, 22:50
8

Перший матч протистояння з французьким «Ренном» в плей-оф Ліги Європи «Шахтар» почав з домашньої перемоги у Варшаві.

• Вже на 11-й хвилині зустрічі «Шахтар» вийшов уперед завдяки голу Дмитра Криськіва. Вихованець донецького клубу, який тільки минулої осені дебютував за рідну команду, вдало зіграв на добиванні після удару Михайличенка та сейву Манданда.

• У відповідь «Ренн» також отримав гольову нагоду. Постійний пресинг команди Бруно Женезьо на 33-й хвилині призвів до грубої помилки Артема Бондаренка.

Хавбек перед власним штрафним під тиском слабко віддав пас назад на Трубіна, після чого мʼяч легко перехопив Токо-Екамбі й опинився просто віч-на-віч з голкіпером «Шахтаря». Але переграти Анатолія не зміг. Суперсейв, враховуючи дистанцію.

• Ще до перерви французи пошкодували про цю втрачену нагоду, бо пропустили ще раз. Конопля заробив пенальті після того, як Угочукву у власному карному в боротьбі влучив не в мʼяч, а в ногу Юхима.

Удар з точки виконав той же Бондаренко, й знову був близьким до результативної помилки — Манданда вгадав напрям удару й дотягнувся до нього, але мʼяч ковзнув кіперу під рукою. 2:0.

• По перерві гості очікувано додали швидкостей. І хоч почався другий тайм з небезпеки знову біля їхніх воріт (Зубкову у контратаці вдався гострий прохід з ударом з-за меж штрафного, не точно), невдовзі різниця в рахунку не збільшилась, а зменшилась.

Це Токо-Екамбі компенсував програну Трубіну дуель в першому таймі й вдало замкнув подачу з лівого флангу на дальній штанзі.

• Гра загострилась, але більше голів її глядачі не побачили. Попри інтенсивні атаки гостей «Шахтар» втримав переможний рахунок, вдало розпочавши 2023 рік.

• Матч-відповідь команди зіграють вже за тиждень – 23 лютого у Франції. Там і вирішиться доля путівки в 1/8 фіналу ЛЄ від цієї дуже цікавої пари.