Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Дебют Мудрика в ЛЧ у футболці «Челсі» не вдався – 1 удар по воротах, «сині» програли

Серія без перемог триває.

15 лютого 2023, 23:55
9

«Челсі» ускладнив собі задачу вийти у чвертьфінал ЛЧ – програв у першій грі дортмундській «Боруссії».

• Рахунок у першому таймі з подачі Ріса Джеймса відкрив Тьягу Сілва. Але є нюанс: бразилець допоміг собі рукою.

У підсумку – голу нема, зате є жовта у Сілви.

• Ще одна хороша нагода у «Челсі» була на 41-й хвилині – але Жоау Фелікс влучив у поперечку.

• Швидкісну дуель Мудрика і Адеємі у матчі виграв останній: отримав мʼяч ще на своїй половині поля після кутового «Челсі», обігнав Енцо Фернандеса й пробив влучно у ворота Кепи – 1:0.

• Михайло Мудрик відіграв 71 хвилину: 1 удар (заблокований), 0.03 xG, 37 дотиків до мʼяча, 2 ключові паси, 4 спроби дриблінгу (2 успішні), 10 дуелей (5 виграних), 15 втрат мʼяча, 1 фол, 2 зароблені фоли, 1 перехоплення, 1 відбір мʼяча.

Оцінка від SofaScore – 6.6, WhoScored – 6.5.

Українець запамʼятався тим, що брав участь у командному обговоренні перед штрафним, а також непоганим ривком якраз перед тим, як його замінили.

Цікаво, що разом з відходу з поля Мудрика на поле з’явився Кукурелья.

• «Челсі» мав непогану нагоду зрівняти на 76-й – Каліду Кулібалі пробив по воротах, однак мʼяч вже з лінії виніс Емре Джан. Гол-лайн технологія підтвердила: мʼяч не встиг влетіти у ворота.