Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Рамуш уперше вийшов в основі Португалії (замість Кріша) – і зробив хет-трик! Розгром Швейцарії 6:1

Ще один герой дня.

Блог — Телевізор
7 грудня 2022, 09:35
10

Португалія вирішила, що однієї сенсації на день достатньо – і розгромила Швейцарію з рахунком 6:1.

• Головна подія насправді сталася ще до матчу: Фернанду Сантуш залишив Кріштіану Роналду в запасі. Його у команді замінив Гонсалу Рамуш, для якого це був перший вихід в основі за збірну.

Сантуш пояснив це рішення так: «Це не пов’язано з моїми попередніми словами, питання закрито. Справа у стратегії, яку ми готували вже кілька днів до цього матчу. Стратегія, не більше. Кріштіану - зразковий професіонал. Якщо він повинен вийти в матчі, це дуже допоможе Португалії». До того тренер казав, що «випустить найсильніших».

• Представник «Бенфіки» повністю скористався нагодою – оформив хет-трик. Це він відкрив рахунок на 17-й хвилині після асисту Жоау Фелікса.

• Другий гол забив капітан і багаторічний лідер збірної Пепе – головою після кутового.

• На 51-й Рамуш забив свій другий гол – з асисту Діогу Далота.

• Вже за 4 хвилини, на 55-й, Рамуш не забив – але віддав асист на Рафаеля Геррейру.

• Хвилинка, щоб згадати про існування Швейцарії: на 58-й Мануель Аканджі скоротив відставання.

• Пройшло лиш 10 хвилин – і Гонсалу Рамуш оформив хет-трик! Знову асист Фелікса.

• Але довершив розгром Рафаел Леау – 6:1, асист на рахунку Геррейру.

Відео додамо трохи згодом.

• Роналду спромігся лиш на гол з офсайду.

• Португалія зіграє з Марокко у чвертьфіналі – країни довкола Гібралтарської протоки продовжують виясняти стосунки.