Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Англія Саутґейта більше не нудна! Знову розгром, нарешті гол Кейна

Англія Саутґейта більше не нудна! Знову розгром, нарешті гол Кейна

Сенегал не здивував.

5 грудня 2022, 08:00
5

Збірна Англії очікувано розтрощила Сенегал в 1/8 ЧС-2022 – 3:0.

• Сенегал на початку першого тайму кілька разів загрозливо підходив до воріт Джордана Пікфорда, однак безуспішно – то самі били повз, то воротар був на місці.

А от Англія своїми нагодами скористався. Першим забив Джордан Гендерсон на 38-й хвилині після ідеальної атаки англійців аж з власного штрафного. Гольову віддав Джуд Беллінґем – хто ж ще?

• На 45+3-й подвоїв перевагу англійців Гаррі Кейн – з асисту Філа Фодена.

• Фоден зробив і третій гол: знайшов своїм пасом Букайо Саку, який відзначився у воротах Менді на 57-й хвилині. 3:0!

• Головне імʼя цього матчу – Гаррі Кейн. Тепер йому лишилося забити лише 1 мʼяч до рекорду Вейна Руні за голами за збірну Англії. Заповітне число – 53.

• А ще він став найкращим бомбардиром Англії на великих турнірах – 11 голів. Обійшов Гарі Лінекера із 10 голами – аж цікаво, як той це прокоментує.

• Беллінґем віддав асист у 19 років та 158 днів – наймолодший автор гольової передачі за Англію на ЧС в історії. Та й молодшим в основі «трьох левів» у плей-оф ЧС виходив лише Майкл Овен – проти Аргентини на ЧС-1998, коли тому було 18 років 198 днів.

А Джордан Гендерсон, який забив, – другий найстарший автор голу Англії на ЧС (32 роки 170 днів) після Тома Фінні, який забив у 36 з лишком років СРСР на ЧС-1958. Оце так гол двох поколінь!

• До речі, критикували Англію за нудний футбол на Євро-2020? Команда Гарета Саутґейта вже забила 12 голів за 4 матчі – це стільки ж, скільки за усі 7 з 7 можливих матчів ЧС-2018.

І на 1 гол більше, ніж за 7 з 7 можливих матчів Євро-2020.