Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/🔥 Яка ж розвʼязка групи С! Аргентина обіграла Польщу, але та все одно вийшла в плей-оф – її врятувала Саудівська Аравія!

1 грудня 2022, 08:00
9

Група С визначила команди, які вийшли у плей-оф – ними стали Польща та Аргентина. І якою ж була розвʼязка!

Польща 0:2 Аргентина

🔹 Ще в першому таймі Мессі міг відкривати рахунок з пенальті за доволі суперечливий фол Войцеха Щенсного. Але польський голкіпер удар потягнув – вже другий пенальті на цьому ЧС!

🔹 У другому таймі Аргентина все ж пробила суперника – спочатку відзначився Макаллістер з передачі Моліни.

А потім – Хуліан Альварес з передачі Енцо Фернандеса.

Саудівська Аравія 1:2 Мексика

🔹 У паралельному матчі Мексика та Саудівська Аравія билися за шанс зачепитися за плей-оф.

🔹 Ударну пʼятихвилинку провели у другому таймі мексиканці. Спочатку вони скористалися кутовим – Монтес скинув мʼяч пʼятою на Мартіна.

Потім Чавес ідеально виконав штрафний удар – метрів із 25 поцілив точно у верхній кут. Це треба бачити:

Мексиканці навіть забили третій – але Уріель Антуна був в офсайді. Максимально прикро.

Зате чистий гол забила Саудівська Аравія на 90+5-й – Аль-Давсарі зловив Мексику на занадто серйозних намаганнях забити третій.

Як склалася група

🔹 Ситуація в групі ледь не склалася феноменальна – станом на 90 хвилину Польща та Мексика порівнялися за очками (4), різницею мʼячів (0), забитими голами (2), особистими зустрічами (0:0). Усе мали б вирішувати жовті картки.

Але гол Саудівської Аравії спростив задачу – саудити гарантували виліт і собі, й мексиканцям.

🔹 Тепер Аргентина зіграє у плей-оф з Австралією, а Польща, що вийшла з групи вперше за 36 років – із Францією.