Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Камерун та Сербія видали найвидовищніший матч цього ЧС – нічия, камбек, 6 голів!

Африканці втратили кіпера Онана перед матчем.

Блог — Телевізор
28 листопада 2022, 13:35
5

У 2-му турі чемпіонату світу в групі G Камерун та Сербія вирішували, хто з них остаточно втратить шанси на вихід у плей-оф. Обидві команди програли перші матчі. Програвати не хотів ніхто, тож команди подарували свято голів.

На перший погляд прохідний матч зацікавив нейтральних глядачів ще до стартового свистка. Все через скандал с кіпером камерунців Андре Онана. Він залишив розташування збірної Камеруну після конфлікту з тренером щодо стилю гри команди, він більше не зіграє на ЧС-2022.

Тож у стартовому складі його замінив 29-річний Деві Епассі, який до цього мав лише 5 матчів за збірну, а у клубному футболі грає у чемпіонаті Саудівської Аравії. Вийшло у нього не дуже добре.

На 29-й хвилині африканці вийшли вперед. Після подачі з кутового Нкулу виграв повітря і скинув на Жана-Шарля Кастелетто, який забив у порожні ворота.

Але серби відповіли двома голами у компенсований до першого тайму час. Спочатку забив Страхиня Павлович після подачі Тадича.

А згодом точно пробив Сєргєй Милинкович-Савич. Епассі не зміг виручити команду, помилка воротаря.

На 53-й хвилині забив Митрович. Помика Фе, після якої серби просто розкатали суперників у штрафному. Костич-Милинкович-Савич-Митрович – гол.

Але у середині другого тайму Камерун відповів двома голами за три хвилини. Венсан Абубакар скоротив відставання у рахунку, а потім зробив асист, виклавши м'яч Шупо-Мотінгу на порожні ворота. 3:3!

У третьому турі серби зіграють зі Швейцарією, а Камерун – із Бразилією. Обидвом командам необхідні будуть перемоги у своїх матчах.

***

Щоб не пропустити найголовніші новини напередодні турніру та під час самого ЧС, підписуйтеся на наші оновлені під головну подію року соцмережі: