Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Іспанія була близькою до перемоги, але Німеччина з цього ЧС вилітати ще не хоче

Іспанія була близькою до перемоги, але Німеччина з цього ЧС вилітати ще не хоче

Футбол виправдав вивіску матчу.

28 листопада 2022, 08:00
14

Збірні Німеччини та Іспанії зіграли внічию у головному матчі групового етапу ЧС-2022 – 1:1.

• На 36-й хвилині мʼяч вперше опинився у воротах – забив Антоніо Рюдігер. Однак ВАР скасував гол – очевидний офсайд.

• Перший справедливий гол, зрештою, забив Альваро Мората – на 62-й відзначився з передачі Жорді Альби. Між його виходом на поле та забитим мʼячем пройшло 6 хвилин.

Цей гол – 29-й для Альваро Морати за збірну Іспанії. За цим показником він порівнявся із Фернандо Єрро – й увійшов до топ-5 бомбардирів «фурії рохи» в історії.

• Німеччина теж відповіла «суперсабом» – рахунок з передачі молодого Джамала Мусіали зрівняв Ніклас Фюллькруґ, нападник «Вердера» та найкращий бомбардир Бундесліги прямо зараз.

Так, це саме той Ніклас Фюллькруґ, який ще навесні грав у другій Бундеслізі, а перед ЧС мав нуль (!) матчів за збірну Німеччини.

• Ситуація в групі лишається заплутаною. Німеччина, хоч має лише одне очко, усе ще претендує на плей-оф – достатньо перемогти Коста-Рику й сподіватися, що сьогоднішній суперник здолає Японію.