Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Еквадор шокував Нідерланди, а Катар забив уперше, але вилетів з ЧС

Еквадор шокував Нідерланди, а Катар забив уперше, але вилетів з ЧС

Головне з групи А.

25 листопада 2022, 20:48
6

Група А ЧС-2022 відіграла свої матчі другого туру – Сенегал здолав Катар 3:1, а Нідерланди зіграли внічию 1:1 з Еквадором.

Катар 1:3 Сенегал: перша перемога африканців, історичний гол господарів

Збірна Сенегалу стала першою з африканських команд, якій вдалося виграти на цьогорічній світовій першості.

• Катар – перший господар ЧС, який програв обидва стартових матчі. Але навряд вони про це сильно шкодують: Мохаммед Мунтарі став першим гравцем цієї країни, якому вдалося забити на ЧС.

• Також Сенегалу вдалося вперше за 20 років забити три голи у матчі чемпіонату світу. Це сталося з ними лише вдруге в історії – до того були лише 3:3 з Уругваєм на ЧС-2002.

Нідерланди 1:1 Еквадор: Валенсія забив шостий гол Еквадора на ЧС поспіль, результат додав інтриги

Збірна Нідерландів, здавалося б, мала вигравати цей матч – була фаворитом, щонайменше. Але в Еквадора є Еннер Валенсія.

• Команда Луї ван Гала розпочала дуже швидко – вже на 6-й хвилині з-за меж штрафного забив Коді Ґакпо. Цим голом, до речі, він обійшов за голами на ЧС Руда ван Ністелроя – два проти одного.

• Наприкінці першого тайму вже, здавалося, Еквадор рахунок зрівняв – однак через офсайд гол Джексона Поросо, який заважав з-поза гри воротареві, його було абсолютно справедливо скасовано.

• Свою нагоду зате еквадорці не втратили у другому таймі. Еннер Валенсія влетів і добив мʼяч у ворота Андріса Нопперта.

Так, останні 6 голів Еквадора на ЧС – це голи Валенсії.

• Однак закінчити матч Валенсія не зміг – його винесли на ношах через ушкодження, зате під оплески трибун. Чекаємо новин про його стан.

• Ситуація у групі – надзвичайно інтригуюча. Так, Катар з нулем очок вже точно може замовляти таксі додому – навіть у разі перемоги над Нідерландами (у що дуже слабо віриться), вони вже точно не піднімуться вище третьої сходинки.

А от матч Сенегал – Еквадор фактично буде битвою за право зіграти у плей-оф. І якщо Валенсії та компанії буде достатньо нічиєї, то Сенегалу треба буде лише перемога.