Іспанія не підтримала флешмоб із сенсаціями – розтрощила Коста-Ріку 7:0!

Вперше з 2006-го виграли стартовий матч ЧС.

БлогТелевизор
23 листопада, 17:55
8

Одразу після сенсаційного поєдинку між Німеччиною та Японією розпочався другий матч першого туру у групі Е. Збірна Іспанії грала проти Коста-Ріки – і вже в першому таймі зробила усе, щоб не повторити долю німців та аргентинців.

Енріке випустив у атаці Ольмо, Асенсіо та Торреса. Усі забили ще у першому таймі. Коста-Ріка ж не сильно змінилися с засів сенсаційного ЧС-2014: Дуарте, Техеда, Кемпбелл, Борхес, Навас та Руіс, який вийшов у другому таймі.

Вже на 11-й хвилині Дані Ольмо технічно обробив пас Ґаві та пробив Кейлора Наваса. За десять хвилин Асенсіо забив після пасу Альби. А ще за десять – Ферран Торрес реалізував пенальті.

На початку другого тайму Ферран зробив дубль. Отримав пас від Ґаві, захисник Ов'єдо не зміг завадити Торресу, але завадив Навасу врятувати ворота.

На 74-й хвилині Ґаві забив шикарний гол ювелірним ударом. Шик. Наймолодший гравець та наймолодший автор голу в історії «Фурії Рохи» на великих турнірах. Ну а на 90-й Солер пробив Наваса після спроби Кейлора перервати простріл Вільямса. На 3-й компенсованій Мората добив суперника після пасу Ольмо.

ОГЛЯД МАТЧУ

Якщо коротко про матч:

Вперше з 2006-го Іспанія розпочинає чемпіонат світу з перемоги. Тоді вони перемогли нашу збірну із рахунком 4:0. У 2010-му програли швейцарцям, у 2014-му – нідерландцям, а чотири роки тому зіграли внічию з португальцями.

***

У другому турі команда Луїса Енріке зіграє проти Німеччини. Якщо виграють, то не тільки оформлять вихід у плей-оф, а й, скоріш за все, позбавлять шансів на це німців. Будемо дивитися.

Tamatsuro
Дуже вражаюче. Нажаль на останні два голи пропав інтернет із за сусідів терористів, але то фігня, нехай горять в пеклі, а ми чекатимемо заруби в наступному турі між іспанцями і німцями)