Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/8 голів, розгром та 27 компенсованих хвилин – вогняний матч Англії та Ірану 🔥

8 голів, розгром та 27 компенсованих хвилин – вогняний матч Англії та Ірану 🔥

Такі поєдинки запам'ятовуються.

21 листопада 2022, 17:09
7

Другий ігровий день ЧС-2022 розпочався з матчу Англії та Ірану. Команда Саутгейта була очевидним фаворитом, хоча перша третина матчу пройшла без стовідсоткових моментів. Частково – через травму кіпера Ірану Бейранванда. Він отримав травму голови.

Спочатку йому довго надавали допомогу, після чого він спробував продовжити грати, але потім просигналізував про те, що потребує заміну. Щоб розуміти, скільки часу зайняла медична допомога Бейранванду, напишемо лише один факт: до першого тайму було додано аж 14 хвилин. До речі, у другому таймі арбітр додав 10 хвилин, а переграли 13. Сумарно аж 27.

Вже після усіх цих медичних історій Англія почала забивати. Спочатку на 35-й хвилині Джуд Беллінґем відкрив рахунок ударом головою після подачі Люка Шоу.

На 42-й Букайо Сака скористався скидкою Гаррі Маґвайра, точно та потужно пробивши під поперечину.

А вже у компенсований до першого тайму час Стерлінг довів рахунок до розгромного. Варто відмітити гру Беллінґема та асист Кейна.

У другому таймі голів було ще більше. На 62-й Сака оформив дубль.

Іранці відповіли на це голом головної зірки Мехді Таремі за три хвилини. Це був лише один з двох гольових моментів команди у грі (у компенсований до другого тайму час Азмун ударив в поперечку після виходу один на один).

Але дуже швидко англійці забили знову. Маркус Решфорд точно пробив після пасу Кейна. На 89-й Гріліш добив суперника, забивши у порожні після пасу Вілсона.

На 90+10 хвилині суддя назначив пенальті у ворота Англії. Таремі підійшов до м'яча та зробив рахунок 6:2. Все.

На другому поспіль ЧС Англія перемагає, забиваючи 6. Нагадаємо, що на минулому турнірі вони забили стільки збірній Панами.

***

Варто також відзначити, що перед матчем збірна Ірану не співала гімн своєї країни. Детальніше про це тут:

У другому турі Англія зіграє проти збірної США. А іранці зійдуться проти іншої британської команди – Уельсу.

***

Щоб не пропустити найголовніші новини напередодні турніру та під час самого ЧС, підписуйтеся на наші оновлені під головну подію року соцмережі: