Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Юве» достроково вилетів, «ПСЖ» добряче повеселився (забили 7), а «Лейпциг» шокував «Реал». Найкращі моменти дня в ЛЧ

Ще кілька команд гарантували собі місце у плей-оф.

26 жовтня 2022, 00:35
4

Ліга чемпіонів виходить на фінішну пряму: відбулися перші матчі 5-го туру групового етапу.

Зібрали найцікавіші події.

«Челсі» забронював собі місце у плей-оф ‒ двома дальніми пушками здолав «Зальцбург»

Команда Грема Поттера завдяки ранньому старту першою доєдналася до тих, хто вже точно може планувати весну із Лігою чемпіонів. Зробила вона це завдяки голам Матео Ковачича з межі штрафного майданчика та Кая Хаверца з-поза нього.

Цікаво, що Поттер не програв жодного з чотирьох стартових матчів ЛЧ на чолі «пенсіонерів». Останнім таким тренером у клубі був Роберто ді Маттео ‒ у той сезон команда виграла турнір.

У «Зальцбурга» ще лишаються шанси на вихід у плей-оф ‒ треба просто виграти в «Мілана» в останньому турі. Але сумувати є через що: це перша домашня поразка команди в усіх турнірах з лютого 2021-го, коли австрійці програли «Вільярреалу» в 1/16 фіналу ЛЄ. Серія тривала 40 (!) матчів.

«Юве» вчергове зганьбився. «Бенфіка» остаточно гарантувала собі місце у плей-оф

«Бенфіка» вчергове виводить у тренди гештеґ #AllegriOut. Команда Рогера Шмідта абсолютно справедливо розправилася із «Юве» та залишила італійців без весняної частини ЛЧ. Хоча команда Аллегрі й увімкнулася наприкінці матчу, відігравшись з 4:1, але на четвертий гол сил не вистачило.

Ну серйозно, погляньте на той же м'яч Жоау Маріу ‒ це захист італійського гранда чи «Миная»?

«Бенфіка» тепер лише заочно боротиметься із «ПСЖ» за першу сходинку, а от у «Юве» настали найтемніші часи. Востаннє команді не вдавалося вийти у плей-оф ЛЧ у сезоні 2013/14 ‒ тоді вона пропустила «Реал» та «Галатасарай».

Тріо Мессі-Неймар-Мбаппе спрацювало на відмінно, але центральний захисник «Маккабі» намагався дати бій

19 голів поспіль за «ПСЖ» в ЛЧ забивали виключно три футболісти: Неймар, Ліонель Мессі та Кіліан Мбаппе.

Навіть сьогодні все йшло до того, що серія продовжиться. Просто погляньте на статистику трійки суперзірок у матчі:

Мессі - 2 голи + асист (відео першого, другого голів);

Мбаппе - 2 голи + 2 асисти (відео першого, другого голів);

Неймар - гол та дія, що призвела до автоголу (відео голу).

Так, серія перервалася у цьому ж матчі. Шостий гол за «ПСЖ» забив захисник «Маккабі» Шон Голдберг у власні ворота. А далі ще й прилетів сьомий від Карлоса Солера.

А от партнер Голдберга по лінії захисту «Маккабі» сьогодні може бути собою задоволений: Абдулає Сек примудрився оформити дубль!

«Лейпциг» шокував Анчелотті й максимально ускладнив задачу «Шахтарю»

Матч, у якому донецькому «Шахтареві» (зіграли з «Селтіком» 1:1) було б дуже непогано побачити перемогу «Реала», став головною сенсацією дня.

Шокували вже на самому старті матчу: Йошко Гвардіол відкрив рахунок на 13-й хвилині (ВІДЕО), Крістофер Нкунку подвоїв перевагу на 18-й (ВІДЕО).

«Реал» відповів голом Вінісіуса Жуніора на 44-й, і, здавалося, мав дотискати, але Тімо Вернер був не згоден. І на 81-й подвоїв перевагу німецької команди.

Виявилося, недарма: на 90+4-й Родріго сам заробив і реалізував пенальті, який не приніс команді нічого, крім солодкої гіркоти.

Тепер у «Лейпцига» 9 очок, у «Шахтаря» - 6, і українській команді треба обов'язково перемагати, щоб виходити у плей-оф ЛЧ.

Несподівано сумний «Сіті»: Голанд відіграв тайм і не забив, воротар суперника потягнув пенальті

Те, що мало стати головною вивіскою дня, перетворилося на найменш насичений та видовищний матч.

Єдиною помітною подією мав стати пенальті у виконанні Ріяда Мареза ‒ але Грегор Кобель його потягнув.

Де ж був Голанд? Ерлінґ у першому таймі не спромігся забити своїй колишній команді й був замінений по перерві.