Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Божевільна нічия «Барси» та «Інтера», хет-трик Салаха, воротар «Порту» відбив пенальті та зробив асист. Головні моменти дня ЛЧ

Для команди Яремчука та Соболя цей вечір став історичним.

13 жовтня 2022, 08:12
12

Завершився 4-й тур Ліги чемпіонів. За його підсумками компанію «Реалу» та «Ман Сіті» у плей-оф склали «Наполі», «Брюгге», «Інтер» та «Баварія». Хоча й без цього було багато цікавого.

«Барса» з «Інтером» видали феноманельні 3:3. Левандовський двічі врятував

«Барселона» та «Інтер» видали феноменальний трилер, виправдавши звання головного матчу дня.

Починалося все добре для каталонців: на 40-й Рафінья витягнув м'яч з кутового прапорця, Серджі Роберто прострілив, Дембеле замкнув у порожні.

Вже в другому таймі міланці повністю перевернули гру і взяли під свій контроль. На 50-й Бастоні віддав довжелезну передачу на Бареллу, Піке забув вибудувати офсайдну лінію, а потім було надто пізно.

А потужний удар Лаутаро вивів міланців уперед.

Левандовський зрівняв на 82-й...

...але Гозенс на 89-й у ході шикарної контратаки знову зробив рахунок на користь гостей.

Але польський бомбардир все ж нагадав, навіщо його купляли - вирвав нічию на 90+2-й. 3:3!

Тепер «Барсі» для виходу з групи треба:

- виграти у «Баварії» та «Вікторії»;

- щоб «Інтер» програв «Баварії» та «Вікторії».

Найцікавіше, що усі три асисти віддав Діогу Жота

Загалом «Ліверпуль» виграв з рахунком 7:1. Окрім єгиптянина, за команду Клоппа забили також Фірміно (двічі), Нуньєс та Елліотт.

При цьому першим пропустив саме «Ліверпуль»: «Рейнджерс» забив вже на 14-й.

Історичний вечір «Брюгге»: команда уперше в історії вийшла у плей-оф ЛЧ

Дивовижно, але пишемо про безгольову нічию окремим пунктом. Підзаголовок говорить, чому – результат став історичним.

І на відміну від попередніх зустрічей, цей матч виявився не таким легким для команди Яремчука та Соболя. «Атлетіко» встиг забити двічі, але обидва голи були скасовані через офсайд.

Ще важче стало на 82-й, коли Камаль Сова, герой перших трьох турів, штовхнув Вітцеля, за що отримав заслужену другу жовту.

Обидва українці у цьому матчі участі не брали: і Яремчук, і Соболь усі 90 хвилин провели у запасі.

«Наполі» теж вийшов з групи – влаштували перестрілку з «Аяксом» із 6 голами

Черговий драматичний матч неаполітанців. Спочатку здавалося, що Лосано на 4-й та Распадорі на 16-й закрили всі питання.

На старті другого тайму відставання скоротив Деві Классен, а далі почалося 11-метрове безумство (з двох пенальті).

• 62 хвилина: Тімбер зіграв рукою, Кварацхелія забив пенальті;

• 83 хвилина: Жезус ледь не лежачи збив Броббі, за що суддя теж призначив пенальті, Бергвейн забив;

Зафіналив це все доволі гарний гол Віктора Осімгена.

«Наполі» продовжує йти зі 100%-м результатом і вже гарантував собі місце у плей-оф.

«Порту» забив з асисту воротаря. Це все, що треба знати про цей матч

«Порту» виграв у «Баєра» на виїзді (3:0) – пара, яка навряд викликає якесь надзвичайне захоплення.

Але гол Галено усе ж треба подивитися – хоча б тому, що асист віддав воротар Діогу Кошта.

А на 16-й хвилині Кошта відбив пенальті півзахисника «Баєра» Керема Демірбая!

Нещастя «Спортинга»: вдруге поспіль в меншості від початку програли «Марселю»

Якщо можна утнути щось більш непотрібне, ніж червона Сова у матчі з «Атлетіко», то це червона Рікарду Ешгаю на 19-й хвилині. Це теж друга жовта, й абсолютно заслужена.

«Марсель» зрештою виграв 2:0 (Гендузі з пенальті та Санчес), але найцікавіше, що відбулася міні-копія матчу на «Велодромі». Тиждень тому на 23-й вилучився воротар Антоніо Адан, а французи виграли 4:1.

Тепер же команда Рубена Аморіма остаточно втратила лідерство й відкотилася аж на третю сходинку.