Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Ліверпуль» і «Брайтон» видали шоу з 6 голами та камбеком у дебютному матчі Де Дзербі ☄️

За що ми любимо АПЛ 🤩

1 жовтня 2022, 19:33

«Брайтон» зіграв у надрезультативну нічию 3:3 з «Ліверпулем» на «Енфілді» в рамках 9 туру АПЛ.

Цей матч був знаковим для колишнього тренера «Шахтаря» Роберто Де Дзербі, адже він дебютував у якості керманича «чайок».

«Брайтон» надзвичайно бадьоро розпочав, забивши вже на 4 хвилині зусиллями Троссарда та Велбека (момент на 0:17):

Всього 14 хвилин потому Леандро подвоїв перевагу своєї команди (момент на 1:07):

Однак «Ліверпуль» зумів відігратись також досить оперативно і також завдяки одному гравцю – Роберто Фірміно.

Боббі спочатку замкнув передачу Салаха (момент на 1:41):

А на 54 хвилині класно розібрався із захисником після пасу Діаса (момент на 2:09):

За 10 хвилин мерсисайдці здійснили повноцінний камбек, у чому їм допоміг Вебстер, зрізавши м'яч у свої ворота після кутового (момент на 2:37):

Втім, підопічних італійця це не знітило і вони зуміли вибороти один бал під самий занавіс поєдинку. Хет-три оформив Троссард (момент на 2:57):