Трибуна

Емоційна перемога «Арсенала» в дербі: гармата Партея, емоції Зінченка, «Тоттенгем» догравав у меншості

Кейн знову забив, але це не допомогло.

БлогТелевизор
1 жовтня, 13:25
5

АПЛ нарешті повернулася! «Арсенал» впевнено здолав «Тоттенгем» у дербі Північного Лондона - 3:1.

ОГЛЯД МАТЧУ

• Олександр Зінченко відновився після травми та вийшов в основному складі. Усього він провів 73 хвилини. За даними SofaScore, на його рахунку 2 вибивання м'яча, 1 відбір, 3 наземні дуелі (2 виграні), 2 верхові дуелі (2 виграні), 1 удар повз ворота, 59 передач, точність - 90%.

Оцінка за матч - 6.8.

• Рахунок «Арсенал» відкрив вже на 20-й хвилині. Сака стягнув на себе кількох гравців суперника, віддав м'яч Вайту, той - Партею. Опорник пробив сам і не схибив, 1:0.

ВІДЕО

• Вже за 11 хвилин Габріел сфолив у власному штрафному, Кейн підійшов і забив клубу, де починав свій футбольний шлях, 1:1.

ВІДЕО

Це 100-й гол Гаррі у гостях - більше не забивав ніхто.

• Невдовзі після початку другого тайму Габріел Жезус вивів свою команду знов уперед. Вийшло навіть трохи комічно: першу спробу Льоріс ніби зупинив, але м'яч пролетів під французом, а той дозволив форварду перестрибнути себе - 2:1.

ВІДЕО

• Потім «Тоттенгем» ще й лишився в меншості: Емерсон Роял збив Габріеля Мартінеллі, за що отримав пряму червону від Ентоні Тейлора.

ВІДЕО

У твіттері вже йдуть дискусії, чи заслужене вилучення. А що думаєте ви?

• Мартінеллі оговтався швидко: вже за 5 хвилин підсунув м'яч Граніту Джаці, який встановив кінцевий рахунок, 3:1.

ВІДЕО

• Хоч Зінченко результативними діями й не відзначився, свою долю уваги усе ж отримав. Саме тим, за що його люблять вболівальники.

Гол Партея він відзначив, обійнявши автора м'яча ззаду. Ну не милота?

Після фолу Емерсона на Мартінеллі саме українець був тим, хто першим підбіг до постраждалого одноклубника й не відходив ні на мить.

А переможний гол Джаки відсвяткував так, неначе він вболівальник, який вибіг на поле.

• Автори голів вже прокоментували свою перемогу.

Габріель Жезус: «Чесно кажучи, я вдруге забиваю в дербі. Перший був за Бразилію проти Аргентини. Я дуже щасливий, я хочу забивати в кожній грі, і те, як команда грала з першої хвилини, показало, як ми хотіли грати.

Ми заслужили перемогу, я не знаю, скільки моментів ми створили. Я почуваюся як вдома завдяки хлопцям, персоналу, клубу, і це дуже допомогло. Я дуже щасливий тут, і ми на правильному шляху».

Граніт Джака: «У нас було небагато тижнів на підготовку через міжнародну перерву, але вчора на тренуванні ми побачили, що готові.

Я вважаю, що з першої секунди ми були кращою командою. Після того, як ми пропустили, нам було трохи важко, але в другому таймі ми були набагато кращими, і я такий щасливий, що забив і допоміг команді перемогти. Мій перший гол у дербі в Англії. Я дуже радий допомогти команді. Команда - це найважливіше».

• Антоніо Конте вже прокоментував першу поразку команди в сезоні АПЛ:

«Перший тайм був рівним. У нас було багато моментів забити. Ми сильно помилялися при останній передачі. У нас був великий простір і великі шанси.

У другому таймі ми пропустили зарано. Ми могли б зіграти набагато краще. Потім червона картка завершила гру. Нам було дуже важко, довелося кардинально змінити ситуацію.

Я не хочу коментувати рішення рефері. Коли програєш, треба шукати пояснення. У першому таймі у нас були моменти. Ми зробили великі, великі помилки при останньому пасі. Легкі паси. Треба рухатися далі. Ми повинні намагатися залишатися поряд з іншими командами на вершині».

У 8 років Кейна відпустили з академії «Арсенала» через зайву вагу. Зараз у нього 16 результативних дій у 16 матчах проти «канонірів»