Трибуна

Кінцівка матчу «Ювентус» – «Салернітана» – божевілля. Міліка вилучили за зняту футболку під час святкування голу, який потім скасували

Пізніше червоні картки отримали ще двоє гравців та Аллегрі 🚨

БлогТелевизор
11 вересня, 21:50
11

«Ювентус» та «Салернітана» розіграли справжню драматичну постановку в 6 турі Серії А (2:2).

Туринці програли перший тайм 0:2, але зусиллями Бремера змогли скоротити відставання вже на 51 хвилині.

ВІДЕО.

Однак найцікавіше почалось вже у компенсований час.

Спочатку Сандро збили в чужому карному майданчику, після чого арбітр вказав на точку.

Момент на 8:23.

Пенальті взявся бити Бонуччі й зробив це не вдало, але сам опинився першим на добиванні та зрівняв рахунок.

Момент на 8:47.

На 90+4 хвилині «Юве» заробив кутовий. Куадрадо виконав точну подачу, яку вдало зрізав головою у дальній кут Мілік.

Аркадіуш був надзвичайно радий забитому переможному м'ячу, через що забув про наявність у своєму пасиві жовтої картки та на емоціях зняв футболку. Після святкування арбітр поляка вилучив, показавши йому другу.

Однак і це був не кінець. Арбітри ВАР помітили, що Бонуччі, котрий знаходився в офсайді, хоч і не торкнувся м'яча після удару Міліка, але був активним учасником епізоду. Так Марченаро скасовував взяття воріт.

Момент на 9:36.

Таке рішення арбітра викликало обурення в туринців, що, своєю чергою, спровокувало відповідну реакцію «гранатових». На полі почалась штовханина із залученням великої кількості людей.

За її підсумками було вилучено захисника гостей Фасіо, а також Куадрадо та Аллегрі з іншої сторони.

«Салернітана» виграла 1 тайм у «Ювентуса» 2:0. По голу забили Кандрева та Пьонтек

ay-ay
Треба додати, що офсайду у Бонуччі не було і гол відмінили несправедливо. ВАР забув про наявність біля кутового прапорця Кандреви, який був ближчим до своїх воріт, ніж Бонуччі. Не розумію, як можна було так лопухнутись, але навіть не представляю, що почнеться з цього приводу в Італії завтра) У Юве просто вкрали перемогу, ще й в наслідок цього спровокували невдоволення, яке привело до декількох червоних.
Відповісти
7
Эшли_Коул
відповів на коментар користувача ay-ay
Ну вообще там не факт, что Кандрева оставлял Бонуччи в игре - он пропадает из кадра где-то за секунду до удара и на тот момент он где-то на расстоянии 1,5-2 шага от линии ворот. Но вопрос любопытный, да, могли реально лопухнуться.
Відповісти
6
nikmen
Ну Ювентус сам виноват в красных. Или выбегание на поле и потасовки когда-то помогали сильно влиять на судей.
Відповісти
1
ay-ay
відповів на коментар користувача nikmen
Звісно ні. Я до того, що якби арбітри не помилилися, то й ціх червоних не було. Саме результативна помилка суддів спровокувала цю ситуацію.
Відповісти
0
Показати ще 2
Юрій Яцуляк
Дожили - Юве жаліється на суддівство проти Салернітани. Ось такий результат дурної політики збирання на халяву гравців - які виявились непотрібні іншим клубам.
Відповісти
6
Kostiantyn Stepaniuk
Бонуччі, як на мене, не мав жодного впливу на епізод, абсолютно ніякого, тому цей гол не можна було відміняти.
Відповісти
2
nikmen
Может сказать таких офсайдов в футболе огромное количество. Поэтому говорить что офсайда 100% не было это немного неправильно. Спорный момент не в пользу Ювентус. Зачем истерику такую устраивать? В недавнем матче Нант-Олимпиакос греки такой же балаган решили устроить. К счастью справедливость восторжествовала на последних секундах матча.