Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Кінцівка матчу «Ювентус» – «Салернітана» – божевілля. Міліка вилучили за зняту футболку під час святкування голу, який потім скасували

Пізніше червоні картки отримали ще двоє гравців та Аллегрі 🚨

12 вересня 2022, 00:50
11

«Ювентус» та «Салернітана» розіграли справжню драматичну постановку в 6 турі Серії А (2:2).

Туринці програли перший тайм 0:2, але зусиллями Бремера змогли скоротити відставання вже на 51 хвилині.

Однак найцікавіше почалось вже у компенсований час.

Спочатку Сандро збили в чужому карному майданчику, після чого арбітр вказав на точку.

Момент на 8:23.

Пенальті взявся бити Бонуччі й зробив це не вдало, але сам опинився першим на добиванні та зрівняв рахунок.

Момент на 8:47.

На 90+4 хвилині «Юве» заробив кутовий. Куадрадо виконав точну подачу, яку вдало зрізав головою у дальній кут Мілік.

Аркадіуш був надзвичайно радий забитому переможному м'ячу, через що забув про наявність у своєму пасиві жовтої картки та на емоціях зняв футболку. Після святкування арбітр поляка вилучив, показавши йому другу.

Однак і це був не кінець. Арбітри ВАР помітили, що Бонуччі, котрий знаходився в офсайді, хоч і не торкнувся м'яча після удару Міліка, але був активним учасником епізоду. Так Марченаро скасовував взяття воріт.

Момент на 9:36.

Таке рішення арбітра викликало обурення в туринців, що, своєю чергою, спровокувало відповідну реакцію «гранатових». На полі почалась штовханина із залученням великої кількості людей.

За її підсумками було вилучено захисника гостей Фасіо, а також Куадрадо та Аллегрі з іншої сторони.