Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«МЮ» здобув першу перемогу в сезоні – й одразу над «Ліверпулем»

«МЮ» здобув першу перемогу в сезоні – й одразу над «Ліверпулем»

Клопп цього сезону в АПЛ поки ще без перемог.

23 серпня 2022, 08:00
24

«Манчестер Юнайтед» удома обіграв «Ліверпуль» з рахунком 2:1 у 3-му турі АПЛ.

• Тен Гаґ вирішив в основі не випускати Магвайра, Роналду та Фреда, які були головними об'єктами нищівної критики після перших двох турів. Клоппу ж довелося змінювати Нуньєса, який вилучився у попередньому матчі, та Тьяго, який пропустить кілька тижнів через ушкодження.

Тож на перші хвилини команди вийшли у таких складах:

«Манчестер Юнайтед»: Де Хеа, Далот, Варан, Мартінес, Маласія, Мактоміней, Еріксен, Еланга, Бруну, Санчо, Решфорд.

«Ліверпуль»: Аліссон, Александер-Арнольд, Гомес, Ван Дайк, Робертсон, Гендерсон, Мілнер, Елліот, Діас, Салах, Фірміно.

• Хоча гаряче було ще до початку матчу – фани «МЮ» пройшлися маршем до «Олд Траффорд», вимагаючи у сім'ї Глейзерів продати клуб.

Не обійшлося й без сутичок: на шляху група фанатів обвалила металеву огорожу, при цьому сказавши: «Ми «Манчестер Юнайтед», будемо робити те, що хочемо».

• На самому ж стадіоні «МЮ» вирішив вже доволі швидко ощасливити своїх вболівальників. Ще на початку Еланга ледь не влучив у ворота, а вже на 16-й хвилині Санчо вдалося спокійно отримати м'яч від того-таки Еланги, спокійно прийняти м'яч, прибрати на замасі Мілнера та пробити у дальній кут – 1:0.

Цей гол, до речі, став першим забитим гравцями манкуніанців у сезоні – у матчі з «Брайтоном» за «МЮ» у свої забив гравець суперника.

• На старті другого тайму Марсьяль відправив м'яч на хід Решфорду, той спокійно вибіг 1 на 1 з Аліссоном та переграв його – 2:0.

• На 81-й Салаху після розіграшу кутового головою вдалося скоротити відставання – 2:1.

• Ця перемога підіймає «МЮ» із зони вильоту на 14 місце із трьома очками. «Ліверпуль» з двома – на 16-й, у команди досі немає жодної перемоги в АПЛ.

Але це лише третій тур – усе найцікавіше ще попереду.