Tribuna/Футбол/Блоги/Та ти шо !?/«Зорю» тягне дует іранців. Понад 20 (!) результативних дій в сезоні на двох

Важка перемога над ЦСКА Софія в Лізі Європи.

Блог — Та ти шо !?
5 листопада 2021, 00:30
20

«Зоря» здобула надскладну перемогу над ЦСКА Софія в Лізі Конференцій – 2:0. Матч йшов до нульової нічиєї, але іранський нападник луганського клубу Шахаб Захєді був проти: на 87-й хвилині запресингував захисника, відібрав м’яч та пробив голкіпера гостей.

На 95-й хвилині Шахаб добив ЦСКА разом зі своїм земляком Алах’яром Сайядманешем в контратаці: перший віддавав, другий – замикав.

Іранський дует форвардів «Зорі» дуже допомагає Віктору Скрипнику в цьому сезоні. На двох в них вже 21 результативна дія у всіх турнірах. В першому матчі з ЦСКА Софія в Сайядманеша також переможний гол. Так що дует іранців можна вважати головними героями єврокубкових успіхів «Зорі».