Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/Повторив шедевр Сікана. Гравець «Старого Луцька» неймовірним чином не забив з-під кошика у матчі Суперліги
Відео

Примудрився не влучити навіть тоді, коли поруч не було жодного гравця суперника.

Блог — Spicy Jam
29 березня 2023, 17:30
2

29 березня «Біпа» та «Старий Луцьк» зустрілися у рамках черкаського баблу Суперліги. Одесити провалили першу половину, маючи під її завершення 15-очкове відставання. Але вже у четвертій десятихвилинці фаворити змогли виправдати очікування і все ж обійти лучан.

Успіх «Біпи» завдячує не лише гарному виступу Агафонова і решти гравців, але і проблемам «Старого Луцька» у нападі: за другу половину команда Володимира Журжія здобула лише 19 балів.

Завершення третьої чверті від Максима Дейни як найкраще ілюструє стан речей у нападі лучан після великої перерви:

Журналіст Олександр Прошута, який коментував цей матч для офіційного ютуб-каналу ФБУ, порівняв цей епізод з бомбардирськими подвигами футболіста «Шахтаря» Данила Сікана - у матчі цьогорічної Ліги чемпіонів з «Селтіком» він примудрився не влучити у порожні ворота із вбивчої позиції.

«Біпа-Одеська область» продовжує боротьбу за медалі ЧУ, оформивши перемогу з рахунком 68:61. Максим Дейна набрав два очки та сім підбирань за 18 хвилин на майданчику.