Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/Він же просто поруч стояв! Двайта Ховарда видалили з майданчика в результаті масової бійки

На останній хвилині матчу судді видалили 11 гравців та двох тренерів.

Блог — Spicy Jam
22 лютого 2023, 10:02

Вночі відбувався черговий матч чемпіонату Тайваню серед команд ліги Т1. Колишня зірка НБА Двай Ховард буденно набивав свій дабл-дабл, але цій грі не судилося стати «черговою».

На останній хвилині матчу «Таоюаньских Леопардів» та «Тайваньбира» гравець атакуючої команди випадково вдарив ліктем опонента, спровокувавши масштабну бійку. В результаті сутички арбітри покарали 11 баскетболістів та двох коучів – Двайт Ховард також був вимушений покинути корт.

Після матчу американський бігмен пояснив, що покинув лаву запасних, щоб розняти баскетболістів і завершити зустріч.

«Леопарди» ексгравця НБА перемогли 120:108, а Двайт настріляв 28 очок, 14 підбирань та 7 передач за 35 хвилин.

Джерело: CBV Highlights