Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/Рефері відмінив баззер-трійку Дончича, а «Денвер» відповів не менш красивим кидком зі своєї половини

Справжнє божевілля у грі НБА.

Блог — Spicy Jam
21 листопада 2022, 11:45
1

«Денвер» мінімально переміг «Даллас» у одному з найгучніших матчів ночі. Але з плином часу вболівальники запам’ятають не фінальний результат зустрічі (97:98), і не хибу гейм-віннера від Луки Дончича, а дивні та моментами безпрецедентні суддівські рішення.

Наприкінці першої половини матчу зірковий словенець влучив триочковий баззер, але суддівський столик побачив заступ – Лука наступив на лінію та був у мінімальному ауті під час кидка.

Але на цьому все не завершилося – арбітри відмотали дві секунди на таймері та вже після перерви, тобто прямо перед початком третьої чверті, зобов'язали команди дограти їх.

Тут вже «Денвер» використав момент на повну – Влатко Чанчар влучив зі своєї половини та перетворив «-7», із якими «Денвер» йшов на перерву, на «-1» перед стартом другої половини зустрічі, яка розпочалась одразу ж (!) після завершення цього епізоду:

У підсумку «Наггетс» без Йокича та Мюррея зуміли виграти матч, а Лука змарнував триочковий у кінцівці, який міг би принести його «Далласу» перемогу.