Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/Порівняли результати Євробаскету зі стартовим рейтингом сили ФІБА: усі фаворити провалилися, а титул здобула команда не з топ-5

Також розповідаємо про положення збірної України.

Блог — Spicy Jam
19 вересня 2022, 16:24

Головні суперзірки Євробаскету покинули турнір на перших двох стадіях плей-оф. І у матчах за медалі не було: а ні дворазових MVP НБА, ні чемпіона-2017 Луки Дончича. Як ми бачимо, попередній рейтинг ФІБА не показав нам справжніх розкладів сил перед турніром. А щодо збірної України?

Незважаючи на прикру поразку від Польщі, яка посіла четверте місце на Євробаскеті, наша збірна за підсумками турніру зайняла 11-у сходинку рейтингу, припинивши боротьбу на стадії 1/8 фіналу.

І тепер порівняйте результати, з рейтингом сил ФІБА перед стартом Євробаскету-2022: