Tribuna/Хокей/Блоги/Сніжний блог/Збірна України з хокею жорстко розгромила Нідерланди на ЧС. Є відео всіх шайб
Відео

Збірна України з хокею жорстко розгромила Нідерланди на ЧС. Є відео всіх шайб

Шалений матч у виконанні українців 🔥

28 квітня, 10:10
1

Збірна України з хокею здобула третю поспіль перемогу на чоловічому чемпіонаті світу 2023 року. У дивізіоні IB українці розгромили Нідерланди з величезною перевагою – 14:2.

Вже на самому початку матчу дубль оформив Коренчук. До кінця 20-хвилинки ще по одному голу додали Німенко та Трахт.

Шість шайб залетіли у ворота суперників у другому періоді. Три з них – у виконанні Мережка, Денискіна та Ворони.

У заключному відрізку зустрічі хеттрик оформив Коренчук, а дубль –Денискін. Натомість Трахт закинув ще дві шайби та збільшив свій доробок у матчі до чотирьох голів

Перемога 14:2 стала найбільшою для України на чемпіонатах світу з 2010 року. Тоді наша збірна перемогла Сербію з рахунком 15:2.

Фінальний матч дивізіону IB між Україною та Японією відбудеться 29 квітня об 19:30.

Цей матч стане вирішальним, адже до дивізіону IA вийде лише одна команда – переможець групи IB за підсумками п'яти турів.