Tribuna/Футбол/Блоги/Шахтар-Онлайн/👀 Потужний удар Воробчака і помилка Трубіна. Як «Шахтар» пропустив перший м'яч в УПЛ після повернення

Що це було, Анатолій? 🤔

Автор — Vladick Garankov
28 лютого 2023, 15:52
1

Щойно завершився перший тайм у матчі «Минай» - «Шахтар». Після половини зустрічі гірники ведуть в рахунку 3:1. Першим голом за донеччан відзначився Тарас Степаненко, другим – Сікан, третім – Судаков.

Окрім того, як забивати, «помаранчево-чорні» можуть і пропускати. На 31-й хвилині матчу Назарій Воробчак наніс хорошого удару з-за меж карного майданчика. Особливої небезпеки для воріт «Шахтаря» не мало б бути, але помилка Анатолія Трубіна таки відкрила лік голам «Миная» в цьому матчі.

Воротар намагався взяти м'яч в руки, але в результаті зрізав його у власні ворота.