Tribuna/Футбол/Блоги/Ретро/Перший гол Шевченка після повернення до «Динамо» – холоднокровно реалізований пенальті 😎

Нападник заробив його сам.

Блог — Ретро
Автор — Саша Довгаль
22 січня 2023, 10:39

Три сезони Андрія Шевченка у «Динамо» після його повернення, безумовно, поступаються яскравістю рокам перед його від'їздом до Італії. Але їх абсолютно точно не можна назвати провальними.

У цей період Шева був дуже корисним в амплуа лідера роздягальні та ментора для молодих гравців. Але крім цього він мав і цілком пристойну статистику. У 73-х матчах у всіх турнірах нападник забив 30 голів та віддав 11 гольових передач.

Перший свій гол Шевченко забив у 6-му турі УПЛ проти донецького «Металурга», реалізувавши пенальті на 92-й хвилині. «Динамо» перемогло тоді з рахунком 3:1.